Nejen známé osobnosti, ale také nejbližší a přátelé módního stylisty Jana Pokorného oplakávají jeho nečekané úmrtí. Talentovaný módní nadšenec se rozhodl podle informací Blesku ve čtvrtek 1. prosince ukončit svůj život. Bylo mu pouhých 39 let.

Vyskočil z okna

„Včera po 20. hodině jsme zasahovali v ulici U Rajské zahrady, kde bylo nalezeno tělo bez známek života. Kriminalisté celý případ zaevidovali a prověřují ho pro sebevraždu. Byla nařízena zdravotní pitva,” vyjádřil se pro kafe.cz policejní mluvčí Jan Rybanský, který tak potvrdil úmrtí v místech, kde Jan Pokorný bydlel. Jak uvedla zmíněná redakce, módní stylista si svůj život vzal skokem z okna.

Nechci tomu věřit

Jan Pokorný během své kariéry spolupracoval s mnoha známými osobnostmi, které po jeho náhlé smrti zůstaly zcela v šoku. „Neeeee. Nechci tomu věřit. Odpočívej v pokoji, Honzí. Je mi to moc líto,” napsala zdrcená Iva Kubelková na svůj Instagram a k textu připojila i společnou fotku se stylistou. A památku stylisty uctila i herečka Jana Plodková. „Honzíčku,” napsala prostě k černobílému snímku, na němž je s Pokorným zachycena.

Jan Pokorný kromě nich oblékal v minulosti také například Simonu Krainovou, Jitka Schneiderovou anebo moderátorku Petru Svoboda. V současnou chvílí zůstává záhadou, co Jana Pokorného k zoufalému činu vedlo.

Související články