Jan Pokorný se rozhodl ukončit svůj život 1. prosince skokem z okna. Večer před osudnou událostí přitom trávil na večírku se svým přítelem Martinem a nic nenasvědčovalo tomu, že by měl hvězdný stylista nějaké psychické problémy.

Martinovi na pohřbu dělala společnost herečka Alena Doláková s přítelem a na druhém konci stál Yury Karchev, se kterým Pokorný před lety vstoupil do registrovaného partnerství. Karchevovi byla oporou herečka Jitka Schneiderová, která byla ze smrti blízkého kamaráda naprosto zdrcená a ani obří černé brýle nedokázaly zakrýt slzy.

Yury se s Pokorným nikdy nerozvedl a byl to on, kdo se postaral o poslední rozloučení.

Čvančarová a Krainová v slzách

Smrt Jana Pokorného velice zasáhla také Jitku Čvančarovou. O herečku se stylista vždy staral na karlovarském filmovém festivalu a pomáhal jí s oblékáním i na jiné společenské akce. Před rakví neudržela pláč a bylo na ní vidět, že je z celé tragédie v šoku.

Poslední rozloučení si také nenechala ujít Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem. Oba se s Honzou velice přátelili a dvojnásobná maminka nese jeho odchod těžce.

"Moment, kdy hlava nestačí pobrat informaci, kdy tě zabolí u srdce a duše má v těle najednou málo místa… střípky vzpomínek jako ve starém kině… najednou jen ty nejhezčí, ty ostatní krutě zamrzí… proč??? …to je to, na co nejde najít pádný důvod… nikdy není přece dost velký důvod… zhasl si své nádherné světlo v očích a do těch mých si vlil slzy… ale dal jsi mi ty střípky… a za to ti děkuji mnohokrát… měj se tam krásně zlato… měj se tam lépe… najdi, co jsi hledal… najdi sebe a klid v duši. Zapaluji svíčku a pouštím The Kelly Family a An Angel… na cestu. Ty víš… Honzi," napsala Krainová na svůj Instagram.

Nikdo z přátel Pokorného nechápe, proč se rozhodl ukončit svůj život

Související články