Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jan Kraus promluvil o respirátorech a testech na covid: Obří špejle a zohyzdění

Jan Kraus
Jan Kraus
Zdroj: Profimedia
Jan Kraus

Jan Kraus musí kvůli své show pravidelně chodit na covid testy. V minulém díle moderátor promluvil o problémech s nošením roušek i hororovém zážitku z testování.  

Jan Kraus nepřestal natáčet svůj pořad ani v době pandemie, vše je ale podmíněno přísnými hygienickými pravidly. Všichni hosté musí mít před vstupem do Divadla Archa čerstvé covid testy, včetně Krause.

Pravidelné testování ale není vždy zrovna nejpříjemnějším zážitkem.

„Zažil jsem dvě nebo tři normální testování. Ale nedávno jsem byl na testování, ta mi tam vrazila špejli jak od lampionu, jak to bylo dlouhý, tak jí v nose zmizely i prsty. Cítil jsem, jak se mi šimrá v tom míšním moku, dokonce jsem chvilku ztratil i násobilku. Byl jsem z toho vyřízenej,“ přiznal. Nyní se již dalších testů obává.

Jan Kraus zažil horor při testech na covid

„Trošku se teď bojím těch dalších testů, protože koukám, co bere za špejli. Dokonce jsem měl pocit, že má jiné špejle na mě. Má na normální lidi a pak tu, co bere na choboty,“ smál se Jan Kraus.

Moderátor si také postěžoval, že mu jeho veliký nos způsobuje komplikace při nošení respirátorů.

Velikost všech dýchacích pomůcek je univerzální, Kraus by ale na svou „výbavičku“ ocenil i větší rozměry. Během natáčení mu prý jednou praskla gumička respirátoru, a asistentky mu musely přinést nový. „Tenhle je čínský, ten je jenom na chvíli,“ narážel na kvalitu zboží z Dálného východu.

Moderátorovi prý respirátory deformují uši

Jan Kraus se s humorem sobě vlastním vyjádřil také ke skrčeným uším, které jsou při nošení respirátorů a roušek častým jevem.

„Vypadám jako nastydlý kokršpaněl. To, že máme epidemii, neznamená, že budeme zohyzdění,“ stěžuje si moderátor.

Když ale svůj vzhled v ochranné pomůcce probíral s maskérkou, řekla mu, že „Babiš to má takhle každý týden“, a tím ho prý uklidnila. Kraus uzavřel svůj proslov tím, že by výrobci měli vyrábět respirátory pro lidi, jako je on, a nazvat tuto velikost Cyrano.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU