Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Úplně nudní manželé? Jan Kraus prozradil, jak mu to klape s Ivanou Chýlkovou

Jan Kraus
Jan Kraus
Zdroj: Profimedia

Ivana Chýlková a Jan Kraus se živí oba jako herci. Je tedy zřejmé, že se nyní moc nepředřou. Kvůli zákeřnému koronaviru dost umělců o práci přišlo a všichni čekají, kdy se definitivně otevřou divadla, která se poctivě naplní diváky. Manželé spolu musí soužít pod jednou střechou a zatím to vypadá, že je to lepší a lepší.

Jan Kraus a Ivana Chýlková působí dojmem nerozlučného páru. Oba jsou spolu snad desítky let a neumí si přestavit život po boku někoho jiného. Pravdou je, že Kraus si ve svém pořadu často stěžuje, že Ivana není zrovna hospodyňka, ale to se změnilo.

V povinné karanténě se jeho manželka proměnila v ženu v domácnosti. „Ivanka si koupila prostředek na vytírání, všechno doma vytřela a teď i vaří!“ pochvaluje si Kraus v internetovém vysílání dle magazínu Sedmička.

Jan Kraus

„My žijeme jako standardní spořádaní manželé a já jsem si dal jediný závazek, že v prosinci bych chtěl vážit tunu,“ vtipkoval Kraus, který je nesmírně rád, že má doma navařeno. Herec tvrdí, že je to všechno jeho zásluha.

„Dávám jí tu myšlenku, co vařit, nebo ji vezu na nákup a jdeme spolu jako takoví úplně nudní manželé. Vezu ji, ona nakoupí, pomůžu jí s taškou, oba jsme dojatí, jak nám to klape. Pak vytře a já jsem v slzách, jak pěkně žijeme,“ radoval se.

„Ivanka je se mnou každý den šťastná, to je její život v kostce,“ tvrdí. Pravdou je, že sarkasticky míněný výrok Ivana potvrzuje. Svého manžela podporuje ve všech aktivitách a viděla snad všechny díly jeho letité show.

„Jsem rozhodně přední fanynka a samozřejmě, když mám čas tak koukám a když ne, tak dojíždím zpětně všechny nezhlédnuté díly. Pořad hodnotím více než kladně. A považuji ho za to nejlepší, co v českých televizích v současnosti, ale i dlouhodobě je,“ konstatovala Chýlková pro Život v Česku.

Ivana Chýlková

Teď na to má, pravda, ještě více času, jelikož během pandemie koronaviru se převážně nehraje. „V současné době je vlastně jedno, jakou člověk dělá profesi. Pochopitelně druhá vlna epidemie se týká všech, nejen herců a hereček. Celkově to má dopad na všechny a patrně ještě bude mít,“ dodala.

Chýlková je ale zároveň nezdolná optimistka, a tak věří, že to brzy přejde. „Hledám vždy v životě to hezčí, lepší, a když to nejde, tak se té dané věci, pokud to jde, prostě nevěnuju, protože je to ztráta času,“ uvedla v rozhovoru pro Marianne.cz.

Na obtížné situaci se snaží vidět to dobré. „Kvůli koronaviru jsem poprvé viděla, jak zahrada na jaře kvete. Dřív jsem spala do jedenácti, dneska vstávám kolem sedmé. Sedneme si po ránu do křesel, dáme kávu a koukáme, kde co kvete. Chtěla jsem něco pěstovat, ale vyhrál plevel, tak to nechávám zahradníkovi,“ přiznala v pořadu Českého rozhlasu Blízká setkání.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky