Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jan Koller a jeho peripetie s láskou: Po rozpadu manželství neztrácel naději

Jan Koller
Jan Koller
Zdroj: Profimedia
Jan Koller

Bývalý český fotbalový útočník Jan Koller sice na fotbalovém hřišti sklízel úspěchy, na poli lásky to ovšem tak slavné nebylo. Byť se svého času mohlo zdát, že má vše, po čem kdy toužil. Velká láska s krásnou Hedvikou nakonec skončila rozvodem. Nešťastná životní událost se ale nakonec ukázala jako správný krok. 

Fotbalista Jan Koller, kterému známí přezdívají Dino, je v současné době až po uši zamilovaný. Štěstí našel po boku o 14 let mladší krásky Zuzany Petzold, se kterou tvoří pár už více jak tři roky. Koller vypadá spokojeně a lásku si užívá. A ještě aby ne. Předtím v ní totiž tolik štěstí neměl. 

Přátelský rozvod

Když si Koller v roce 2004 bral půvabnou Hedviku, celý národ jim fandil. Oba dva byli až po uši zamilovaní a nakonec z jejich lásky vzešly i dvě krásné dcery. Jak ale plynul čas, z manželů se začali stávat spíše přátelé. Nakonec v roce 2019 oznámili, že jdou od sebe. 

Zpočátku se spekulovalo o nejrůznějších důvodech, které je k žádosti o rozvod vedly, a hojně se mluvilo také o nevěře. Následně se ale ukázalo, že o žádné markantní neshody nešlo. Což ostatně potvrdil i sám Koller. „S Hedvikou máme dál kamarádský vztah a chceme, aby naše dcery byly šťastné,” uvedl pro iSport fotbalista v době, kdy bylo manželství oficiálně rozvedeno. 

Nová láska

Právě v době, kdy Jan Koller a jeho exmanželka oznámili, že jejich láska dospěla do svého konce, se začal fotbalista vídat s černovláskou Zuzkou, do které se rychle zamiloval. Dnes jsou spolu už tři roky. Zpočátku svůj vztah skrývali, pak se společně ukázali na hokejovém šampionátu v Bratislavě a od té doby chodili všude ruku v ruce. 

Krásná Zuzana si ovšem nezískala jen srdce Kollera, ale také jeho dcer Hedviky a Kateřiny. I ty svého tatínka a jeho lásku čas od času doprovázejí na nejrůznější společenské akce a z jejich výrazů je jasné, že partnerku svého otce považují za svou skvělou kamarádku. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky