Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Herec Ján Jackuliak: Trápí se kvůli sestře. Smíření mělo přijít dříve před smrtí

Ján Jackuliak
Ján Jackuliak
Zdroj: Profimedia

Slovenský herec Ján Jackuliak, který je známý jako hokejista mlátička ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, to neměl v životě příliš snadné. Ke své sestře si nestihl najít vztah, protože nečekaně zemřela.

Když byl Ján Jackuliak malý kluk, rodiče ho dali na starost sestře, která se o něj musela starat. Jana byla o pět let starší a malý bráška jí pěkně lezl na nervy a kazil plány.

„Lezl jsem jí na nervy. Odjela třeba s partou a svým klukem na víkend a musela mě vzít s sebou. Zamkla mě na celý den v bytě,“ prozradil v rozhovoru pro 13. komnatu.

Po základní škole se Jackuliak rozhodl jít na konzervatoř, aby se osamostatnil. V té době také založil skupinu All X, se kterou zabodoval v talentové soutěži X Factor. Rázem se tak stal miláčkem České republiky.

Ján Jackuliak Ján Jackuliak Zdroj: Profimedia

„Všichni nás najednou chtěli, měli jsme i deset koncertů za týden, prachy, orgie, holky v autech, pili jsme vše, co teklo,“ vzpomíná v pořadu.

Díky tomu dostal i své první role. Před pár lety si dokonce zahrál i v oblíbeném českém seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde jako hokejista Martynčák surově mlátil Zdenu v podání Dany Morávkové.

Na sestru však nevzpomínal dobře ani v dospělosti. Prý na něj žárlila a nikdy se nepřišla podívat na žádné jeho vystoupení. Jána Jackuliaka to prý mrzelo a chtěl to napravit.

Ján Jackuliak Ján Jackuliak Zdroj: Profimedia

Když potkal svou životní lásku, usadil se a uklidnil, chtěl znovu obnovit i vztah se svou sestrou. Ta nebyla proti a se svým bráškou se setkala. Dali si dárky a vše vypadalo na dobré cestě.

Jeho sestra Jana však odjela do Švýcarska, kde jí praskla cévka v mozku, a ona na místě zemřela. Herce to zdrtilo a nemohl si odpustit, že se s ní neusmířil dříve a neužili si více společného času.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky