Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vlasáková a Dolanský přiznali, že se v létě vzali. Jak probíhal svatební den?

Lenka Vlasáková, Jan Dolanský
Lenka Vlasáková, Jan Dolanský
Zdroj: profimedia

Téměř dvacet let spolu žili, jak se říká, na psí knížku. V letošním roce pro ně ale přišla vítaná změna. Herci Lenka Vlasáková a Jan Dolanský si po téměř dvou desetiletích řekli své „ano”. Jak vypadal jejich svatební den?

Společně tvoří krásný pár a vychovávají čtyři děti. Svatbě se ale několik dlouhých let vyhýbali. Ne snad, že by nechtěli, jen na ni nebyl tak úplně kvůli jejich pracovní vytíženosti čas. V letošním roce tomu velmi nahrála pandemie koronaviru, kdy došlo k uzavření divadel a herci Lenka Vlasáková a Jan Dolanský najednou měli spoustu času. 

O uzavření sňatku se vedly spekulace dlouho, nechtěně jej potvrdila ale až jejich společná kamarádka Hana Yasminka Tavlaridis. Té totiž přišli manželé pokřtít knihu Cestopisná aromaterapie. Při výzvě ke křtu totiž vyslovila jméno Lenky Dolanské Vlasákové. „Jo, vzali jsme se v létě,” řekl otevřeně Jan Dolanský podle Super.cz.

Lenka Vlasáková, Jan Dolanský

Svatba byla určitě dlouho očekávanou událostí. Přece jen spolu pár strávil bezmála dvacet let. V cestě jim ale stála pracovní vytíženost. „Asi jsme neměli nic lepšího na práci. Co se k tomu dá říct,” odpovídal Jan Dolanský na otázku, proč s uzavřením sňatku tak dlouho váhali. 

Fanoušky určitě zajímá, jak jeden z nejdůležitějších dnů zamilovaného páru vypadal. „Byli jsme oba v bílém, celá ta svatba byla velmi radostná. Byli jsme krásní, bílí, pozitivní a veselí a bylo to nádherné, jak to má být,” dojímala se ještě Lenka Dolanská Vlasáková. „A byl i krásný večírek,” doplnil svou manželku Jan Dolanský. 

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský

Jan Dolanský a Lenka Vlasáková se poprvé potkali během natáčení televizního filmu. O lásku na první pohled ale údajně vůbec nešlo. Navzájem si o sobě mysleli, že mají nos až moc nahoru a hrají si na hvězdy. „Poprvé jsme se viděli na konkurzu a spíš jsme si pomysleli něco nelichotivého o hvězdách. Ale pak během natáčení jsme spolu pořád chodili na obědy. Většinou jsme nic nesnědli, jen jsme si povídali,” nechala se kdysi slyšet Lenka Vlasáková pro Novinky.cz.

„Bylo to hezké, a tak jsme spolu začali nepozorovaně chodit,” popisovala ještě začátek velké lásky, která trvá už dlouhých 19 let. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky