Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

James Middleton: Ukončil debaty o svém duševním zdraví nečekanými zásnubami

James Middleton s Alizee Thevenet
James Middleton s Alizee Thevenet
Zdroj: Profimedia
James Middleton s Alizee Thevenet

Carole a Michael Middletonovi mají tři děti - Kate, Pippu a Jamese. Bude i svatba jediného syna ve velkém stylu?

Vévodkyně Kate

Kate Middleton (37) se s princem Williamem seznámila během studia na prestižní univerzitě. I když to byla láska na první pohled, ani jim se nevyhnuly rozchody a taktické pauzy. Na škole byli ve stejné partě přátel a trávili spolu hodně času. Když se s podporou značky Yves Saint Laurent konala módní přehlídka a Kate se promenádovala v odvážných šatech, měl princ jasno. Vstupenkou do královské rodiny byla pozvánka na svatbu prince Charlese a Camilly.

Od té doby spolu pravidelně vyráželi za hranice, v létě na exotický Mauricius, v zimě do Švýcarska. Kate začala pracovat pro firmu Jigsaw, Williama čekala praxe v bance a drsný výcvik na vojenské akademii Sandhurst, bez kterého by nemohl v budoucnu usednout na trůn. Láska z nich prýštila na všechny strany, a tak rozchod, který přišel v roce 2007, chápal jen málokdo.

Kate se odstěhovala k rodičům do Berkshire a zvažovala pracovní nabídku Toma Forda, William obrážel bary a byl spojován s mnoha ženami - se zpěvačkou Joss Stone nebo s milionářskou dědičkou Isabellou Anstruther-Gough-Calthorp. O tři měsíce později už se ale konala usmiřovací dovolená na Seychelách a nezávazný obřad na pláži.

Říjnová cesta do Keni byla přelomová. William tam své vyvolené daroval prsten princezny Diany a v dubnu 2011 byla Británie na nohou. Dnes už jsou trojnásobnými rodiči, Kate se z rozverné studentky vyloupla v elegantní dámu se zájmem o charitu a princ William se připravuje na vladařské povinnosti.

Pippa Middleton Matthews

Pippa Middleton Matthews (36) je prostředním dítětem Carole a Michaela. Otec patří k britské střední třídě a matka pochází ze staré hornické rodiny z Harrison County. Díky podnikatelskému nápadu a firmě Party Pieces se z nich stali milionáři a mohli si pro své děti dovolit to nejlepší vzdělání. Všechny tři děti v rodinném podniku nastartovaly svou kariéru. Pippa se vždy pohybovala mezi bohatými muži a nakonec zakotvila v náruči pohádkově bohatého finančníka Jamese Matthewse. Profesionální jezdec závodil pro Formuli 3 a posbíral mnoho titulů a cen. V roce 2001 založil společnost Eden Rock Capital Management, stal se manažerem hedgeových fondů a v roce 2017 byl označen jako miliardář svépomocí.

Brali se v englefieldském kostele nedaleko Bershiru a svatbu si nenechala ujít spousta celebrit jako James Blunt nebo Roger Federer s manželkou Mirkou. 15.října 2018 se jim narodil syn Arthur. Už dva měsíce po porodu se Pippa chlubila výstavní postavou, kterou si udržuje během a zálibou v náročných závodech.

Race Across America - štafetový běh ze západního pobřeží USA na východní

Vasův běh ve Švédsku - 90 kilometrů

Bospor - plavání přes 6,5 kilometrů dlouhou úžinu

James Middleton

Rodinný benjamínek James Middleton (32) viděl ve svých sestrách velký vzor. Bohužel ho i přes všechny snahy dohnaly hluboké deprese, které sám označuje jako rakovinu mozku. Od rodičů dostal do vínku podnikatelského ducha a založil dvě firmy, Boomf a Cake Kit Company. Jméno Middleton má v Británii velkou kupní sílu a James toho s radostí využívá, spojil se s módními řetězci Jigsaw a Ralph Lauren. Stejně jako Kate i Pippa má zájem o charitativní projekty a velmi často je podporuje. I on sám ale potřebuje pomoc, a tak spolupracuje s vévodkyní a pod křídly organizace Heads Together otevřeně mluví o svých problémech a boří tabu spojená s depresemi. Nyní je čerstvě zasnoubený a má tak mimo fenek Incy, Luny, Zuly a Mabel ještě jednu parťačku do života - Alizee Thevenet.

Alizee pracuje jako finanční analytička v londýnské firmě, mimo rodnou francouzštinu mluví plynně anglicky a španělsky, je držitelkou magisterského titulu z prestižní univerzity v oboru investic a financí. S Jamesem se seznámila před deseti měsíci v baru. Snad bude jejich láska tak hluboká jako ta ke zvířatům.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU