Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jakub Železný přiznal chyby v životě: Nechoval jsem se, jak jsem měl

Markéta Smílková a Jakub Železný
Markéta Smílková a Jakub Železný
Zdroj: Jiří Hadač / CNC / Profimedia
Markéta Smílková a Jakub Železný

Moderátor Jakub Železný momentálně poutá pozornost hlavně kvůli svému arogantnímu chování, které předvedl při hádce s policisty, jež jej upozornili na to, že špatně zaparkoval. Není to ale poprvé, co musí řešit nějaký závažný problém. Dost špatné období si prožil už před lety. A dokonce tehdy kvůli němu přišel o svou partnerku Markétu Smílkovou, se kterou tvořil pár 13 let. 

Zdá se, jako by snad moderátor Jakub Železný byl magnetem na problémy. A rozhodně není řeč jen o událostech posledních několika týdnů. V minulosti musel řešit podstatně závažnější trable než video, na kterém je zachycen při hádce s policisty. Přišel o mnoho peněz, nedařilo se mu v práci a musel pohřbít svou milovanou maminku.

Útěcha na dně láhve

Přestože měl vedle sebe milující partnerku Markétu Smílkovou, která mu jistě byla velkou oporou, problémy byly větší. A když bylo nejhůř, snažil se podle Blesku najít povzbuzení alespoň v alkoholu. I to pak ostatně mohlo podle zmíněné redakce stát za tím, že o svůj třináct let trvající vztah přišel. 

„Měl jsem starosti osobní, finanční, pracovní. Do toho přišlo připravování se na smrt maminky. Byl jsem fyzicky i psychicky na dně. A pak jsem se zhroutil. Úplně,” prohlásil před lety v rozhovoru pro magazín MF Dnes. „Málem jsem se stal obětí podvodu při koupi bytu a dostal se tak do velkých finančních problémů. V práci jsem mohl dělat věci lépe. Ani v osobním životě jsem se nechoval, jak bych měl,” dodal ještě a patrně tak adresoval vztahové problémy. 

Náročné chvíle

Ani letošní rok pak pro moderátora České televize nebyl vůbec příznivý. V únoru mu totiž zemřel jeho bratr David, který podlehl rakovině žaludku. Právě v té době mělo být podle samotného Železného natočeno ono video, na němž se hádá s policií kvůli špatnému parkování. „Vteřina, kdy se dozvíte: ‚Blízký se neuzdraví’. Zastavíte. Blbě. Strážník hned řve. Pak zapne kameru. A Městská policie video sestříhá. I tak měla má reakce být jiná. Mrzí mě to, omlouvám se,” vyjádřil se k incidentu moderátor na svém Twitteru. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky