Marek Valášek má mezi fanoušky pověst pořádného divočáka, který nevynechá žádný večírek a nepohrdne ani drogami. Známý influencer má navíc milionové dluhy, což jeho image příliš nevylepšuje. Sám o sobě ale tvrdí, že je naopak hodný kluk a z minulosti se již poučil. "Když to vezmu od začátku, tak já jsem poprvé byl na party, když mi bylo devatenáct. Zatímco všichni kamarádi chlastali už od patnácti, já když už jsem někam šel, tak jsem nepil," obhajuje se influencer v rozhovoru pro Extra.

"Začalo to po mým prvním nejdelším vztahu po rozchodu. Od devatenácti do dvaadvaceti jsem hodně chodil do klubů, kalil a dělal průšvihy. Neříkám, že jsem nikdy nezkusil i něco tvrdšího, než alkohol. Ale bylo to opravdu nárazově, na různých party. Samozřejmě je ale lepší tyhle věci neužívat vůbec a vyhnout se tomu obloukem," doplnil Datel s tím, že mnohdy lidé leccos přibarvují či překrucují.

"Na internetu kolují různá videa a lidi tvrdí, že jsem na nich sjetej. Ve skutečnosti jsem ale jen hodně ožralej. Podle mě člověk, když si dá nějakou tu party věc, tak ho to spíš srovná," vysvětlil Valášek, který se prý poslední dva roky snaží sekat latinu.

Soudy se táhly roky

Ve své party éře se Marek Valášek několikrát dostal do různých bitek a opakovaně skončil u soudu. Jednou mu hrozilo dokonce 3-7 let natvrdo. "Měl jsem několik soudů a není to o tom, že by člověk něco provedl a hned šel k soudu, všechno se to táhne roky. Než se to vyřeší, tak celou dobu máš v hlavě to, že můžeš jít sedět. To samozřejmě nevedlo k dobrým věcem v mojí životní cestě. Teď už se konfliktům vyhýbám, poslední podmínka mi skončila před rokem," svěřil se výše zmíněnému webu.

"Prát se na ulici je extrémně nebezpečný. V kleci máte síť, je tam rozhodčí, na ulici to tak není. Stačí dostat blbou ránu, spadnout hlavou o obrubník a můžete umřít," uvědomuje si influencer rizika pouličních bitek.

Nyní se chce soustředit hlavně na svou partnerku Barboru Stříteskou, s níž se seznámil v reality show LIKE HOUSE a nyní čekají prvního společného potomka. "Co se týče bitek, to už jsem byl vyklidněný předtím, než jsme se s Bárou poznali," tvrdí Datel. V závěru rozhovoru pak budoucí otec vyvrátil, že by před zápasem užíval jakékoliv steroidy. "Já z toho mám respekt. Ale pokud to někdo užívá s nějakým cílem, tak si myslím, že je to každého věc. V budoucnu bych si rád vyzkoušel i závody v kulturistice, tam nevylučuji, že bych to vyzkoušel, samozřejmě ale pod dohledem odborníků," uzavřel Valášek.

Související články