Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jakub Štáfek se stal ze záletníka vzorným otcem a chystá svatbu

Jakub Štáfek
Jakub Štáfek
Zdroj: TV PRIMA
Jakub Štáfek

Jakub Štáfek se nedávno stal otcem a narození dcery ho úplně změnilo. Herec přiznává, že své aktuální partnerce a dceři podřídil celý život a konečně se cítí šťastný, nejen proto si chce svou milovanou co nejdříve vzít za manželku.

Jakubovi Štáfkovi se letos narodila dcera Olívie a dle jeho slov ho otcovská role naprosto změnila, ačkoliv přiznává, že si ve skrytu duše přál syna. 

"Jsem rád za dcerku, vážně. Prvoplánově chceš kluka, ale já si osobně myslím, že mě kluk do budoucna nečeká, já budu holčičkovej. Cítím, že mně budou zvonit šestnáctiletí dementi na dveře a já si budu rvát vlasy, že to mám za to všechno, co jsem ženským způsobil. Do té doby budu mít zbroják," prozradil herec své obavy v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Štáfek dříve obcházel mejdany a užíval si pozornost svých fanynek, to vše ale vyměnil za vzorný rodinný život.

Herec minulost hodil za hlavu: Takhle jsem vypadal mnohokrát 

Jakub Štáfek se nedávno zúčastnil KVIFFu. Poprvé ale na karlovarském festivalu nepařil, jelikož dorazil s přítelkyní a dcerou, a tak měl na celou akci zcela nový úhel pohledu.

"Byl jsem teď ve Varech, ráno jsem šel s kočárem po kolonádě a viděl jsem ty opičky, ty zrůdičky nad ránem. A říkal jsem si, že takhle jsem tam vypadal mnohokrát. Vůbec jsem jim nezáviděl. Ale neříkám, že někdy v budoucnu neupustím páru, nerad bych ze sebe dělal asketu," přiznává Štáfek, který svůj životní styl změnil ještě před narozením dcery tím, že začal s bojovými sporty.

"K zápasení mě přivedl rozchod s holkou. Potřeboval jsem vymlátit agresi, přijít na jiné myšlenky, změnit životní styl, který byl od 20 do 26 party life. Přestalo mě bavit chodit věčně věků na pivo a za holkama. Začal jsem trénovat, pak mi trénování nestačilo a chtěl jsem se měřit s jinými. Začalo mě to bavit a baví doteď. Dalo mi to disciplínu a řád. Chodím spát v deset, vstávám mezi šestou, sedmou, podle toho, jak dcera řekne," pochlubil se ve výše zmíněném pořadu.

Film, svatba, rekonstrukce, Štáfek má jasnou vizi budoucnosti

Na otázku Honzy Dědka, jaké má plány do budoucna, odpověděl Jakub Štáfek velice konkrétně.

"Mám plány jen na rok 2022: Film, svatbu, rekonstrukci. Uvidíme, jak to všechno půjde. Třeba ta svatba nedopadne. Ale přál bych si, aby to dopadlo," prozradil herec. Moderátor ho pak vyzval k tomu, aby potvrdil datum veselky na rok 2022, což nakonec Jakub skutečně udělal.

"Tak jo, slibuju!" nechal se Štáfek přemluvit k závaznému slibu. 

Jakub Štáfek si svou přítelkyni chce příští rok vzít za manželku.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky