Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nečekané rozhodnutí: Oblíbený Jakub Štáfek skončil v Ulici kvůli krvi a modřinám

Jakub Štáfek
Jakub Štáfek
Zdroj: Profimedia
Jakub Štáfek

Jakub Štáfek patří mezi mladé a nadějné herce. Seriály Vyšehrad a Ulice mu přinesly největší slávu. Teď se rozhodl jít jinou cestou a potit se v ringu.

Jakub Štáfek dlouhé roky patřil k seriálu Ulice, stejně jako Patricie Pagáčová nebo Jaroslava Obermaierová. Před kamerou vyrostl a z přidrzlého klučiny dospěl v muže. A s tím přišly i změny v jeho hlavě a "škatulata" v životních prioritách. Herectví už není na pořadu dne a je třeba na změnu směru. Od natáčení se přesunul do posilovny a ringu, kde hodlá už v listopadu změřit své síly s těmi nejlepšími v republice.

Maskérky v pozoru

Důvod jeho žádosti o ukončení angažmá v nekonečném seriálu Ulice byl prostý. Dva bojovníci si navzájem neberou servítky a čím více ran tomu druhému uštědří, tím větší pocit štěstí, nadvlády a příval endorfinů na ně čeká. Štáfek se ale kvůli natáčení musel držet zpátky, aby před kamerou nestrašil se zlomeným nosem nebo podlitinami. Než aby přidělával režisérům, scénáristům a hlavně maskérkám práci s kamuflováním svých zranění, radši se rozhodl pro ukončení spolupráce. I když to fanynky seriálu a jeho mužské ikony jistě obrečí, každý chce jít dál.

Pro vítězství všechno

Jen co padla poslední klapka, mohl se herec naplno položit do trénování, aby byl během listopadového souboje, kde se setká s profesionálními bojovníky, rovnocenným soupeřem a ne směšným snílkem. Už teď má za sebou ale mimo jiné velkou zlomeninu. To ale ke sportu patří. A bolest se musí překonat. Pocit vítězství za to stojí a pro Štáfka je nyní hnacím motorem.

Až teď ale začne ten pravý dril. Už si nemusí hlídat "fasádu" v obličeji a půjde do tréninků naplno. Čekají ho dvoufázové nálože a ve fitku bude jako doma.

Jakub Štáfek se začal věnovat MMA.

Budoucnost je ve hvězdách

Je-li jeho herecká pauza definitivní a k MMA zahoří láskou na celý život, je otázka doposud nezodpovězená. Pokud se mu dobře povede a bude následovat svůj velký vzor Makhmuda Murradova, dojde na vrchol bez ohlížení. Stoupající hvězda mladého Uzbeka a přítele zpěvačky Moniky Bagárové, který nedávno v oktagonu své protivníky rozdrtil během chvilky, je pro Štáfka hodně motivující.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky