Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Štáfek svedl Krausovi ženu a pak se mu přiznal, moderátor byl v rozpacích

Jakub Štáfek
Jakub Štáfek
Zdroj: Profimedia
Jakub Štáfek

Jakub Štáfek exceluje ve snímku Vyšehrad, a tak se mu dostává nezvykle velké pozornosti. Do svého pořadu si ho pozval známý moderátor Jan Kraus, ten si ovšem sám naběhl, když mu Štáfek začal povídat o roli jeho ženy. 

Zaskočený Kraus

Mimo hlavní roli fotbalisty Juliuse Lavického snímek Vyšehrad také Štáfek režíroval, mnoho scén tak bylo pod jeho taktovkou. Moderátor byl informovaný o tom, že ve snímku jeho manželka hraje, nevěděl ovšem, o jakou roli se jedná. Štáfek s radostí v rozhovoru propálil, že si střihl s manželkou Krause milostnou scénu. I když celý akt prý netrval dlouho, svou partnerku si velmi pochvaloval. „Byla to malá role, ale zásadní. Ivanka byla skvělá!“ řekl Jakub v Show Jana Krause. Když ho Kraus vyzval, aby vylíčil, co přesně se mezi nim a Chýlkovou ve filmu stane, herec odvětil: „Máme tam tak třicetivteřinový koitus.“

Moderátor neskrýval překvapení a Štáfkovi dal jednoznačně najevo, že kdyby se někdy v budoucnu rozhodl natáčet pokračování filmu, měl by se už obejít bez jeho ženy. „Ivanka už asi nebude moct,“ řekl Kraus. Štáfek s humorem sobě vlastním Krausovi okamžitě odpověděl, že mu Ivana nic takového rozhodně neříkala. „Tak já určitý vliv také mám,“ pokračoval v popichování známý moderátor. Štáfek si ale i nadále stál za svým. „Ani o tom mi nic Ivana neříkala.“ Pánové si humornou přestřelku náramně užili.

Hvězdné obsazení

Ve snímku Vyšehrad se po boku Ivany Chýlkové objevil jako její manžel David Prachař. Laviho manželku hraje Šárka Vaculíková. Mimo nespočet známých herců se objevili ve filmu i fotbalisté. „Tomáš Rosický hrál asi nejlíp,“ zhodnotil herecké výkony Štáfek. Zároveň dodává, že na rozdíl od seriálu má film i přesah. „Myslím, že ten seriál byl o dost přísnější, taky jsme byli mladší a rozdováděnější, teď jsme nějak dospěli, tak to má i nějakou hloubku,“ řekl k filmu, který vyniká extrémním humorem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky