Jakub Prachař byl v minulosti ženatý s influencerkou Agátou Hanychovou, s níž má dceru Miu. Herec po rozvodu našel znovu štěstí v náruči výrazně mladší kolegyně z branže Sary Sandevy. Jiskra mezi nimi přeskočila během natáčení seriálu a zatím to vypadá, že jsou do sebe stále po uši zamilovaní.

Na začátku roku se ale objevily zvěsti, že vztah prochází krizí a herec měl dokonce uvažovat o rozchodu kvůli neustálým hádkám. Temné obodbí ale rychle přešklo a Parchař se prý měl rozhoupat a požádat Sandevu o ruku.

"Neskutečně se hádali a Jakub to chtěl ukončit. Nějak se to ale zlepšilo a nedávno ji požádal o ruku," prozradil nejmenovaný zdroj z okolí pár magazínu Sedmička s tím že svatba se měla konat tuto sobotu.

Vary jako dokonalé krytí

Zprávu ohledně tajné veselky Jakuba Prachaře se Sarou Sandevou potvrdily výše zmíněnému webu hned dva na sobě nezávislé zdroje. Ty měly dokonce prozradit přesné místo a datum svatby. Zatímco herec by se ženil již podruhé, pro krásku makedonského původu byla první chůze k oltáři.

Dvojice si údajně vybrala právě víkend zahájení filmového festivalu v Karlových Varech, jelikož tam veškerá média směrují svou pozornost a tudíž by se o tajný obřad nikdo nezajímal.

Podobná fáma ale vyšla nedávno i ohledně Agáty Hanychové a jejího aktuálního partnera Jaromíra Soukupa. U nich se však jednalo o novinářskou kachnu a ani jeden z nich svatbu nepotvrdil. Zda se Sara Sandeva s Jakubem Prachařem skutečně vzali zůstává zatím tajemstvím.

Prachař a Sandeva spolu randí zhruba dva roky

Související články