Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jakub Prachař v šoku: V premiérovém pořadu musel odhalit svou novou lásku

Jakub Prachař byl z VIP hosta překvapen.
Jakub Prachař byl z VIP hosta překvapen.
Zdroj: FTV Prima
Jakub Prachař byl z VIP hosta překvapen.

Na TV Prima startuje ve čtvrtek 2. září zbrusu nový zábavný pořad Inkognito, ve kterém se bude čtveřice známých osobností snažit uhodnout nejrůznější povolání pozvaných hostů. Kromě toho se v každé epizodě objeví i jiná známá tvář českého šoubyznysu, jejíž identity se Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný a Jakub Prachař budou muset dopídit se zakrytýma očima. A na posledního zmíněného čeká hned v prvním díle obrovské překvapení. 

Televize Prima odvysílá ve čtvrtek ve 21.35 první díl premiérové zábavné show Inkognito. V ní bude čtveřice známých osobností ve složení Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný a Jakub Prachař hádat nejrůznější profese a také VIP hosty. V každé epizodě pořadu přijdou do studia zástupci třech různých profesí, kterých se bude čtveřice penalistů ptát na nejrůznější otázky s možnou odpovědí ano nebo ne. Cílem je zjistit dané povolání. V případě VIP hosta pak musí penalisté uhodnout jeho povolání se zavázanýma očima.  

Velké překvapení

V prvním díle přivítá moderátor Libor Bouček herečku Saru Sandevu, parťačku Jakuba Prachaře nejen v novém seriálu Dvojka na zabití, ale také v reálném životě. Nedávno totiž potvrdili, že jsou pár. Pro Jakuba Prachaře tak byla Sařina účast v Inkognitu velkým překvapením.

Inkognito se natáčelo v půlce srpna v bratislavském studiu televize Joj, která pořad vysílá už řadu let. „Jména všech pozvaných VIP hostů musí zůstat v naprostém utajení. Vše se musí naplánovat tak, aby se hosté nepotkali s hádajícími v zákulisí pořadu, v kostymérně, maskérně. Sara Sandeva proto přijela až v momentě, kdy už byl díl roztočený a byla jistota, že se nemůže s hádajícími potkat,“ prozradil zdroj ze štábu.

Nelehký úkol

Čtveřice hádajících měla co dělat, aby čtyřiadvacetiletou herečku uhádla. Okruh se zúžil, když Jakub Prachař správně zjistili, že společně hráli v seriálu. „Já si ale nic nepamatuju,“ reagoval. Po několika dalších otázkách ucítil příležitost Ondřej Gregor Brzobohatý. „Je ti jeden z lidí, kteří sedí za tímto stolem velice sympatický?“ ptal se Ondřej. Po potvrzení, že s Jakubem natočili nový seriál Dvojka na zabití už bylo jasné, že VIP hostem je Sara Sandeva. „To je nespravedlnost!“ smál se její nový přítel.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky