Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Prachař si užívá dovolenou s přítelkyní, drobným detailem všem zamotal hlavu

Jakub Prachař a Sara Sandeva
Jakub Prachař a Sara Sandeva
Zdroj: Profimedia
Jakub Prachař a Sara Sandeva

Ještě před několika týdny se po velké hádce Jakuba Prachaře a Sary Sandevy mluvilo o tom, zda není jejich lásce konec. Jak se ale nyní zdá, dvojice vztahové zemětřesení bez větších komplikací přečkala a opět září štěstím na všechny strany. Zamilovaný pár si v současné době užívá sluníčka v Mexiku, odkud také poslal svým fanouškům krásnou společnou fotku. A okamžitě se začalo mluvit o zásnubách. 

Fanoušci Jakuba Prachaře a jeho lásky Sary Sandevy před nějakou dobou pociťovali strach z toho, zda se jejich oblíbený pár nerozešel. Na konci ledna mezi nimi totiž podle webu eXtra.cz došlo k velké hádce, během které měl Prachař na svou lásku sprostě křičet, přičemž mladá herečka u toho údajně plakala. Chvíli tak jejich obdivovatelé vůbec netušili, jestli se dvojici podařilo problém překonat, nebo si navždy řekli sbohem. Teď už je ale ve všem jasno. 

Všechno je v pořádku

Jakub Prachař a Sara Sandeva se dali dohromady během natáčení seriálu Dvojka na zabití, ve kterém ztvárňují dvě ústředí postavy. Svou lásku zpočátku tajili, po několika týdnech ji už ale skrývat nešlo. Dvojice vedle sebe ve společnosti zářila úsměvy na všechny strany a vyměňovala si zamilované pohledy. Zprávy o velké hádce tedy všechny zarazily. Nakonec se ale vše vyjasnilo.

„Všechno je v pořádku. Jsem šťastná a zamilovaná,” nechala se herečka slyšet v rozhovoru pro primácký pořad Showtime. A s Jakubem si dokonce našli společný koníček. Začali se věnovat boxu. 

Zásnuby?

Přestože partneři běžně snímky z osobního života nesdílejí, na dovolené v Mexiku, kde se momentálně nacházejí, udělali výjimku. Jakub Prachař na svůj Instagram publikoval společnou fotografii, na které leží na dece vedle svojí lásky. I méně pozornému fanouškovi pak neunikl prstýnek, který zdobí prsteníček herečky. Není proto divu, že se okamžitě začaly rojit spekulace týkající se žádosti o ruku.

„Už prstýnek? Jestli ano, tak srdečně gratuluji. Pokud není zásnubní, gratuluji k velké lásce,” napsala pod fotku jedna z fanynek. „Tak už ji i o ruku stihl požádat,” přidala se další, která je dle své reakce o zásnubách přesvědčená. Jenže Sandeva prstýnek nosí na pravé ruce, a tak není třeba dělat ukvapené závěry. Navíc je velmi podobný šperku, který herečka nosila dávno předtím. Zásnubní tak dle všeho není. Ale kdo ví, třeba nakonec Jakub Prachař před svou láskou přece jen poklekne. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky