Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jakub Prachař se za Agátu styděl, Sandevou se chlubí, kudy chodí

Jakub Prachař Sára Sandeva
Jakub Prachař Sára Sandeva
Zdroj: Profimedia
Jakub Prachař Sára Sandeva

Jakub Prachař konečně našel tu pravou. Po nevydařeném manželství s Agátou Hanychovou se herec chlubí mladou kráskou, Sarou Sandevou, na kterou může být právem pyšný. Prachař si obvykle nepotrpí na ventilování svého soukromí na Intagramu, s novou partnerkou ovšem udělal výjimku.

Jakub Prachař prožil sedm let po boku Agáty Hanychové a jejich vztah připomínal jízdu na horské dráze. Manželé si prošli mnoha krizemi, nejvíce ale vztahem otřásly opakované nevěry ze strany Hanychové.

Když Agáta otěhotněla, herec dokonce váhal, zda je dítě jeho. Nakonec se ukázalo, že je Prachař skutečně biologickým otcem malé dcery, vztah byl ale natolik narušený, že záhy přišel definitivní konec. 

Po rozvodu se Hanychová pořádně rozjela a za dva roky stihla veřejnosti představit celou řadu milenců, se kterými prožila vždy tříměsíční románky, žádný z nich ale nevyšel. Počet Prachařových zářezů je o mnoho menší, své vztahy bere totiž herec vážně. 

Příběh jako z románu

První milenkou Jakuba Prachaře po rozchodu s Agátou Hanychovou byla modelka Denisa Dvořáková. Vztah ale neměl dlouhého trvání a herec si pak dal od randění na nějaký čas pauzu.

Během natáčení seriálu Dvojka na zabití ale potkal Prachař o čtrnáct let mladší kolegyni Saru Sandevu a ihned mezi nimi přeskočila jiskra. Jejich románek praskl letos v srpnu a herec je vedle krásky makedonského původu šťastný jako nikdy dřív.

Prachař se dokonce nedávno nechal slyšet, že se Sandevou plánuje založit rodinu a z posledního vyznání na Instagramu je jasné, že svá slova myslel vážně.

Jsem na tebe pyšný, lásko

Ačkoliv je Jakub Prachař obvykle na své soukromí velice opatrný, svou lásku k Saře Sandevě by nejraději vykřičel do celého světa.

"Mám doma mezinárodní hvězdu. Jsem na tebe pyšnej, lásko," pochlubil se herec fotkou své milované a přidal krásné vyznání. Podobné výlevy jsou přitom u Prachaře skutečně nezvyklé. 

Zatímco na novou partnerku pěje Jakub pochvalné ódy, o své bývalé manželce nechce ani slyšet. "Já jsem se sedm let prostyděl," přiznal nedávno v televizním pořadu Inkognito a narážel právě na svůj vztah s Hanychovou. 

Prachař je na svou partnerku velice pyšný

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky