Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Prachař a Sandeva: Do Varů dorazili spolu, něžnosti si nechali na hotel!

Jakub Prachař Sara Sandeva
Jakub Prachař Sara Sandeva
Zdroj: Profimedia
Jakub Prachař Sara Sandeva

Jakub Prachař a Sara Sandeva se sblížili na natáčení seriálu Dvojka na zabití a vypadá to, že vnikl nový pár českého showbyznysu. Herecká dvojice dorazila společně do Karlových Varů na festival, něžnosti si ale nechali až na hotelový pokoj!

Jakub Prachař před dvěma lety po dlouhodobé krizi odešel od své manželky Agáty Hanychové. Tehdy herec potkal modelku Denisu Dvořákovou, která mu pomohla z rozpadajícího se svazku odejít.

Zatímco Hanychová se od rozvodu plácá ve vztazích a každé tři měsíce představuje veřejnosti "nový model" milence, Prachař je vůči sdílení svého soukromí velice opatrný.

Svou ex Dvořákovou nikdy veřejně nepředstavil a dodnes neprozradil důvod rozchodu. Stejné tajemno udržuje Prachař i s novou milenkou!

Prachař si vztah se Sandevou hlídá, na premiéře se k sobě moc neměli

Ačkoliv o románku Jakuba Prachaře a Sary Sandevy po jejich nedávné líbačce na mejdanu TV Prima už nikdo nemá pochybnosti, milenci se k sobě ale přesto na veřejnosti zatím příliš nemají.

Na KVIFF sice dorazili společně, před kolegy a novináři se ale zdrželi jakéhokoliv projevu vzájemné náklonnosti.

Na premiéru filmu Zrcadlo ve tmě přišla Sara Sandeva podpořit svou kamarádkou Alenu Dostálovou. V sále pak sice seděla vedle Prachaře, opět se ale oba hlídali, aby náhodou nikdo neviděl jejich vzájemné sympatie. Něžnosti si nejspíš zamilované hrdličky nechaly do luxusního hotelového pokoje, kam se po projekci snímku odklidily.

Má věkově nesourodá dvojka šanci na úspěch?

Jakuba Prachaře a Saru Sandevu dělí čtrnáctiletý věkový rozdíl a proto zhrzené fanynky charismatického herce často spekulují, zda není pro něj mladá kolegyně pouze jakýmsi povyražením.

Podobný románek totiž zažil Prachař minulý rok s Denisou Dvořákovou a po pár týdnech vyhasl. Zda její nástupkyně vydrží po boku porotce Česko Slovensko má talent déle, ukáží příští týdny.

Prachař a Sandeva se seznámili během natáčení seriálu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU