Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jakub Prachař se prozradil, se Sarou Sandevou plánuje děti

Jakub Prachař Sara Sandeva
Jakub Prachař Sara Sandeva
Zdroj: Profimedia
Jakub Prachař Sara Sandeva

Jakub Prachař je až po uši zamilovaný do své přítelkyně Sary Sandevy, se kterou se seznámil během natáčení Dvojky na zabití. Herec je ze vztahu s mladší kolegyní natolik nadšený, že se dokonce nebrání založení nové rodiny, což několikrát zdůraznil v show Česko Slovensko má talent.

Jakubovi Prachařovi se po rozvodu s Agátou Hanychovou ulevilo. Toxický vztah plný nevěry se táhl dlouhých sedm let a není divu, že si herec poté užíval svobody.

Prachař sice krátce randil s modelkou Denisou Dvořákovou, jejich románek se ale po pár týdnech rozpadl a Jakub skončil opět bez partnerky.

Mnohem vážnější vztah ale vznikl během natáčení nového seriálu Dvojka na zabití, kde si Jakub Prachař zahrál hlavní roli po boku mladičké Sary Sandevy. Herecká dvojice spolu trávila tolik času, až mezi nimi přeskočila jiskra.

Sedm let ostudy s Hanychovou

Jakub Prachař na své manželství s Agátou Hanychovou nevzpomíná zrovna nejraději. V televizních pořadech nevynechá jedinou příležitost se do své ex opřít, což udělal i v posledním díle Inkognita.

"Je lepší být pták než paroháč. Já jsem se posledními sedmi roky v zásadě prostyděl, takže mě tohle rozhodně nemůže zarazit," neodpustil si štiplavou poznámku na svůj vztah s Hanychovou.

S novou partnerkou je ale Prachař konečně šťastný, což dokazuje i jeho touha po dalším dítěti.

Chci další rodinu, hlasí Prachař

"Prosím vás, já nechci umřít, já jsem měl v plánu založit další rodinu," zopakoval několikrát Jakub Prachař během show Česko Slovensko má talent, kde se stal terčem cirkusového vrhače nožů.

Herec se v obavě o život svěřil milionům diváků u obrazovek se svou touhou po potomkovi. 

"Ne, skutečně, já jsem opravdu chtěl ještě tu rodinu," zdůraznil Prachař, který má zatím pouze dceru Miu z manželství s Agátou Hanychovou. Sara Sandeva má navíc na roli matky skvělou přípravu, jelikož má její partner svou dceru ve střídavé péči. Kdy se ale takhle dvojka pustí do plození vlastního potomka, ukáže až čas. 

Milenci se nedávno vrátili ze společné dovolené

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU