Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Idylka skončila: Jakub Prachař s přítelkyní opět čelí realitě všedních dní

Jakub Prachař a Sara Sandeva
Jakub Prachař a Sara Sandeva
Zdroj: Profimedia
Jakub Prachař a Sara Sandeva

Když Sara Sandeva před několika dny vyrazila na dovolenou do exotického Mexika bez svého partnera Jakuba Prachaře, mnozí okamžitě začali spekulovat o tom, zda jejich vztah neskřípe. Naštěstí se ale herec a moderátor ke své lásce a její rodině připojil, i když o pár dní později. Dovolenou si dle všeho užili dosyta, teď už jsou ale zpátky v Praze a vrhli se do práce. 

Před pár týdny to vypadalo, že Jakub Prachař a jeho láska Sara Sandeva prožívají trable v ráji. Jindy věčně usměvavý pár totiž redaktor eXtra.cz přistihl na ulici v nepříjemné hádce, během které měl moderátor na mladou herečku sprostě křičet, zatímco ona údajně kráčela s pláčem několik metrů za svým milým. Spekulovalo se dokonce o tom, zda se dvojice následně nerozešla. Vzhledem k tomu, že si Prachař i Sandeva ale své soukromí střeží, lidé se mohli jen domnívat, co se mezi nimi děje. 

Všechno je v pořádku

Je více než jasné, že bez nějaké té hádky se neobejde takřka žádný vztah, a tak není ani tolik překvapující, že se jí nevyhnuli ani Prachař se Sandevou. Naštěstí si ale dle všeho následně všechno vyříkali. „Všechno je v pořádku. Jsem šťastná a zamilovaná,” nechala se herečka slyšet pro pořad Showtime. Jejich vztah byl tak opět zalitý sluncem. A to doslova. Zamilovaný pár spolu totiž strávil několik dní v exotickém Mexiku. 

Fotkou zmátli fanoušky

Nejdříve do Mexika odletěla Sandeva bez Prachaře jen se svou rodinou. Tento krok ještě více rozdmýchal oheň spekulací o jejich rozchodu. Jenže už za pár dní se Prachař ke své lásce připojil, a dokonce s ní zveřejnil společnou fotografii, kterou se mu podařilo jeho fanoušky pořádně potrápit. Spousta z nich si totiž všimla prstenu, který zdobí prostředníček Sandevy, a tak se najednou přestalo spekulovat o rozchodu a začalo se mluvit o zásnubách. Herečka ovšem prsten nosí na pravé ruce a je tedy velmi nepravděpodobné, že by byl prsten zásnubní.

 

Dnes už jsou partneři opět v plném nasazení zpátky v Česku a po návratu z dovolené se hned vrátili do práce. „Z pláže rovnou na jeviště,” napsala Sara Sandeva k nejnovějšímu příspěvku, který zveřejnila na sociální síti. Snad si oba ve dnech volna dostatečně odpočinuli a posílili svůj vztah natolik, aby příště případný konflikt řešili s větším klidem. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky