Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sara Sandeva boduje! Kromě Prachaře okouzlila i jeho rodinu

Jakub Prachař Sara Sandeva
Jakub Prachař Sara Sandeva
Zdroj: Profimedia
Jakub Prachař Sara Sandeva

Kvůli čtrnáctiletému věkovému rozdílu se na ně mnozí zpočátku dívali s jistou rezervou a jejich vztah brali jako pomíjivou skutečnost, která skončí stejně rychle, jako začala. Jak se ale zdá, Sara Sandeva a Jakub Prachař to spolu myslí opravdu vážně. A co víc, mladou herečku prý skvěle přijala i Prachařova rodina. 

Když se začalo proslýchat, že herečka Sara Sandeva a Jakub Prachař tvoří pár, spousta lidí nové dvojici moc šancí nedávala. Postupem času se ovšem ukázalo, že nejde jen o rychle zažehnutý plamen vášně, který brzy dohoří, ale o vážnou známost. A to se i nadále potvrzuje. Před několika málo dny se dokonce podle Aha! vydal prachař na premiéru muzikálu Kouř, v němž Sandeva ztvárňuje hlavní roli, aby svou lásku podpořil. Na představení se přitom setkal i s její rodinou a dle výpovědi jedné z divaček to vypadalo, že si Prachař se všemi skvěle rozuměl. 

Nadšená Batulková

Jak informoval web Expres, se svými příbuznými již Sandevu seznámil i Jakub. Minimálně tedy se svou maminkou Danou Batulkovou, která je prý z nové známosti svého syna u vytržení a z mladé herečky má obrovskou radost. „Mamince už Saru představil, je z ní nadšená. Má úroveň, je milá a hlavně i přes mladý věk pečující,” uvedl nejmenovaný zdroj z okolí nového páru. 

Šťastný syn, šťastná matka

Jakub Prachař v posledních týdnech doslova září a vypadá spokojeněji než kdy dřív, na čemž se rozhodně podepsala Sara. Je tedy jasné, že je Batulková z mladé herečky nadšená. Navíc po bouřlivém vztahu Jakuba s modelkou Agátou Hanychovou, který skončil drsným rozvodem, je ráda, že nemusí řešit žádné skandály. Sara je totiž naprostým opakem Agáty. 

Nikdy neplnila bulvární stránky žádnými přešlapy ani na sebe nestahovala nechtěnou pozornost. Dana Batulková tak má z nové lásky svého syna bezpochyby dobrý pocit a doufá, že Jakub vedle Sandevy konečně najde vytoužené štěstí. 

Sara Sandeva a Jakub Prachař spolu září i v novém seriálu:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU