Jakub Prachař už bude bude oficiálně rozvedený. Jeho budoucí ex manželka Agáta Prachařová prozradila, že by soud měl proběhnout do konce prázdnin.

Po rozchodu si Agáta střihla několik románků, žádný z nich ale nedopadl. Prachař hledal útěchu v náruči krásné Denisy Dvořákové, ani jemu ale vztah nevydržel.

"Už pár týdnů spolu nejsou. Jak tajně spolu začali, tak i tajně skončili," tvrdil nedávno Blesku zdroj z okolí herce. Prachař ale evidentně nijak emotivně rozchod neprožívá a naplno se pustil do svých neuskutečněných snů.

Plnění snů

Románek Jakuba Prachaře a Denisy Dvořákové byl od začátku pro veřejnost velikým tajemstvím. Fotografům se sice podařilo získat společné snímky randící dvojice, následně ale jakoby se po nich slehla zem.

Už delší dobu se šuškalo, že je Prachař opět sám, a nedávno to výše zmíněný web potvrdil. O to více se ale začal věnovat herec i své druhé práci- muzice.

Jakub je již několik let hrdým členek kapely Nightwork, kde hraje na kytaru a zpívá vokály. Během karantény si ale přidal další hudební nástroj.

Hra na klavír

"Po šestatřiceti letech jsem se rozhodl, že se začnu učit na piano. Přijel kolega muzikant a já si říkal, jak mu ukážu svoji hru. On na to, že moje technika je tak špatná, že to smažeme. Začal jsem jako v základní lidové škole umění," pochlubil se Jakub Prachař v rozhovoru pro Český Rozhlas.

Herec tak přidá do seznamu svých talentů jeden nový! Ke hře na kytaře, skládání textů i melodií bude v budoucnu možná i schopný pianista.

Jelikož se jedná o náročný nástroj, cesta bude ještě nějaký ten pátek trvat. Necháme se ale překvapit, zda se Prachař časem do své kapely integruje i s novým hudebním nástrojem, nebo zůstane jen u rekreačního hraní...