“Posledních deset let jsme v práci spolu. Mám v něm neomylnýho parťáka, zrcadlo, dramaturga, kolegu, druhý oči, ideamakera, jistotu, pracovního druha neoddělitelného. Díky němu jsou mé dny pracovní svátkem a neskonalou zábavou,” vysvětlil na sociální síti Libor Bouček, který se s Jakubem Prachařem pracovně setkává skutečně velmi často.

“Za ty roky jsem našel přítele. Oporu. Člověka, který mne zná. Když mířím k oblakům, stáhne mne. Když pochybuji v temnotách, dokáže najít světlo. Prožili jsme spolu životní centrifugy, abychom se třeba teď konečně dostali na klidný dětský kolotoč díky těm nejcennějším, co máme,” zmínil moderátor také jejich potomky - zatímco on sám je tatínkem malého Alberta, Jakub Prachař ve střídavé péči s exmanželkou Agátou Hanychovou vychovává dceru Miu. Modelka v minulosti Prachaře kritizovala za nesprávné plnění otcovské role a nazvala ho kokotem. Něžnými slovy Bouček Prachaře podržel a dostatečně naznačil, že ne všechno je na něm špatné.

V současné době prožívá Jakub Prachař šťastné období. Se současnou partnerkou, krásnou herečkou Sarou Sandevou, se totiž možná nedávno zasnoubili, jak napovídá prsten na levé ruce herečky. Oficiálně to ale zatím nepotvrdili. V kuloárech se navíc šeptá, že by dvojice ráda časem založila rodinu a pořídila tak malé Mie dalšího sourozence. Z maminčiny strany má již holčička staršího bratra Kryšpína a mladší sestřičku Rozárku.

“Dnes je nám oběma poprvé čtyřicet a kousek. Přeji Ti, příteli, čas a radost. Přeji Ti zdraví. Přeji Ti klid. Přeji Ti vášeň. Přeji Ti výzvy. Přeji Ti sny. I když vím, jak dokážeš o sobě a o všem pochybovat, věř, že jsi skvělej chlap,” popřál svému kamarádovi Libor Bouček dojemně a kdo by si snad myslel, že muži se neumí dojmout, toho nyní pravděpodobně přesvědčil o opaku.

Libor Bouček v současnosti spolu s manželkou Gabrielou, rozenou Bendovou, očekává narození druhého potomka. S finalistkou Miss z roku 2014 již mají syna Alberta. Krásná modelka je přitom moderátorovou třetí manželkou. Předchozí dva svazky ovšem zůstaly bezdětné a neměly dlouhého trvání. Své štěstí tak našel až na třetí pokus.

Související články