Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jakub Prachař přiznal obavy: Litoval, do čeho to navezl Jiřinu Bohdalovou

Jakub Prachař Jiřina Bohdalová
Jakub Prachař Jiřina Bohdalová
Zdroj: Profimedia
Jakub Prachař Jiřina Bohdalová

Jakub Prachař a Jiřina Bohdalová spolu vystupují v nové show Zlatá Maska. Herec ale přiznal jisté obavy, Bohdalová totiž přijala nabídku jen kvůli němu.

Jakub Prachař se po rozvodu s Agátou Prachařovou naplno vrhl do nových pracovních projektů a jedním z nich je nová soutěž Zlatá Maska. Herec má za úkol společně s dalšími členy poroty alias detektivy poznat, která slavná osobnost se skrývá pod nákladným kostýmem.

Zlatá maska vznikla v Jižní Koreji a po ohromném úspěchu se formát dostal do celého světa. Svou verzi mají Spojené státy, Německo, Francie nebo třeba Vietnam. Nyní soutěž dorazila i do Čech a produkce si přála dostat do pořadu co nejvíce známých tváří. S tím měl tvůrcům pomoci právě Jakub Prachař, který ale měl pak ze své zodpovědnosti pořádně nahnáno.

Bohdalová se do poroty Zlaté masky nedostala náhodou

Jiřinka Bohdalová nabídku stát se porotkyní Zlaté masky přijala díky přímluvě Jakuba Prachaře a Libora Boučka, s oběma má totiž herečka skvělé přátelské vztahy!

"To je pravda, to byl můj nápad. Ona na to přistoupila a já jsem se potom trochu bál, když jsme to vyráběli ty dva dny. Já jsem si říkal, jestli jsem to nepřestřelil, jestli to vlastně není tak, že jsem zneužil naší známosti. Hrozně jsem se bál toho, aby mi potom neřekla, že jsem opravdu blb, že jsem ji do toho uvrtal. Nakonec to ale vyšlo až tak, že jsme v podstatě zjistili, že by stačilo, kdyby v té porotě seděla jen ona. To bylo pro mě dobré zjištění a myslím, že i jí to udělalo radost, že to tak cítila. A je úžasné, v jaké je kondici. Kdykoli k ní jedu, vidím jen mladou, krásnou holku. Akorát v jiným těle. Ale ta mentalita je prostě dokonalá. Já v jejím věku zaprvé budu mrtev, a kdybych byl v jejím věku naživu, tak budu minimálně dementní. A co se týče Masky, tak já byl pouze požádán, abych ji oslovil, tedy já jsem to tentokrát nevymyslel ani to neinicioval, pouze jsem byl spojením, a zbytek už byl na Jiřině, jestli řekne ano, nebo ne," prozradil Prachař webu Prima!

Jiřina Bohdalová sice byla tahoun pro diváky, ale...

Jenže, hned první díl Zlaté Masky zrovna diváci nepřijali s velikým nadšením! Hvězdné obsazení poroty sice na premiérový díl Zlaté masky nalákalo stovky tisíc diváků, první ohlasy ale nejsou zrovna nejlepší. Lidé jsou zmatení ze společného formátu se Slovenskou republikou, Češi totiž neznají slovenské celebrity a naopak! Spousta tváří je tak pro diváky zcela neznámých a pořad tím ztrácí na zábavě. "Velké zklamání, neznám ani jednu ze Slovenských celebrit, tudíž vše postrádá smysl," shodují se zklamaní televizní diváci na Instagramu a Facebooku. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky