Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hanychová si užívá v Marbelle, Prachař na lodi: Luxus mu závidí kolegové

Jakub Prachař
Jakub Prachař
Zdroj: Profimedia
Jakub Prachař

Vypadá to, že se i Jakub Prachař dočkal vytouženého volna a po několika dnech strávených v Karlových Varech na filmovém festivalu se vydal na dovolenou. Na sociálních sítích sdílí své soukromí výjimečně, přesto se s fanoušky podělil o to, jak léto tráví. A nutno říct, že by na jeho místě chtěl být asi každý. 

Léto vylákalo k vodě i herce Jakuba Prachaře, i když trochu jinak než ostatní. Namísto koupání totiž svou dovolenou podle všeho tráví spíše na palubě lodi. Na sociální síti sdílel snímek ze svého plavidla, ze kterého si vyfotil půvabný západ slunce. A podle reakcí jeho přátel není luxusní loď jen půjčená, ale patří přímo jemu. „Tak kdy nás vyvezeš, táto?” napsal do komentářů k příspěvku David Gránský. „A je to tady” přidal se Václav Noid Bárta. Moderátor Libor Bouček se pak zmohl jen na prosté „Och!”. 

Dny bez dcery

S kým Prachař svou loď sdílí, není jasné. Co ale jasné je, je skutečnost, že jej nedoprovází jeho dcera Mia, kterou si s sebou do Španělska vzala hercova bývalá manželka Agáta Hanychová. Ta poslední dny tráví i se svým partnerem Jaromírem Soukupem ve městě Marbella, kde mediální magnát vlastní nemovitost.

Celá rodina

Agáta je se Soukupem v Marbelle již podruhé. Zatímco teď s sebou vzala jen dceru Mia, pří první návštěvě španělského města za ní dorazila i její maminka Veronika Žilková, sestra Kordula a kromě Mii také syn Kryšpín. Ten v současné době tráví prázdniny se svým otcem Mirkem Dopitou. 

Modelka a influencerka přiznala vztah s mediálním magnátem zhruba před měsícem a od té doby partnera hojně sdílí na sociálních sítích. Přestože některým z jejích fanoušků je její nový vztah proti srsti, spousta lidí jí lásku přeje a vnímají, že je Agáta konečně šťastná. Tak snad tentokrát její štěstí vydrží. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky