Rozvod Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře neměl rozhodně hladký průběh. Táhl se přes rok a oba už to chtěli mít za sebou. Modelka si nedávno na sociálních sítích stěžovala, že zatímco ostatní holky na rozvodu vydělávají, u ní je tomu naopak.

V domě s krbem, prosklenou ložnicí a zahradou zůstala s dětmi jen ona. Logicky tak musela Prachaře vyplatit, jelikož dům si kupovali společně.

Modelce se rozhodla pomoci její maminka Veronika Žilková, která kvůli trablům své dcery prodala roubenku v Orlických horách za šest milionů korun. Ani to na vyrovnání nestačilo.

Žilková musela prodat chalupu, aby dcera mohla vyplatit Prachaře

Ani Jakub Prachař nezůstal bez pomoci. V tíživé situaci mu pomohla také maminka. Herečka Dana Batulková poskytla svému synáčkovi útočiště v jeho rodném domě. Herec se tam po rozvodu nastěhoval do svého dětského pokojíčku.

„Bratr je zpátky doma,“ práskla na herce sestra Mariana Prachařová v Show Jana Krause. „Všichni jsou zpátky doma. Děti nemají moc do čeho píchnout, tak jsou u mě,“ prozradila Batulková.

Herec naklusal zpátky k mamince

„Jak jsme s bráchou o jedenáct let, tak jsme takhle sourozenecky spolu nikdy nebydleli, teď máme ty pokojíčky, konečně na stará kolena,“ smála se Mariana, která si na bratrovu přítomnost zvyká.

„Oni se někdy hádají, a na to nejsem zvyklá, protože oni spolu nebyli nikdy takhle pohromadě. Když se narodila, Kuba odcházel z domova, takže jsem z toho strašně nervózní,“ přiznala Batulková, která má obě děti zpátky doma.

Po rozvodu se Hanychové ani Prachařovi nedaří najít ten pravý protějšek. Prachař o možné přítelkyni po rozchodu s Denisou Dvořákovou mlčí a Hanychová střídá jednoho muže za druhým.

Momentálně randí s Adamem Raiterem, se kterým to opět vypadá na osudový vztah. Tak to však vypadalo i u předchozích čtyř partnerů, takže těžko říct, zda Agátě ještě někdo věří.