Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jakub Prachař vede tichou válku s Hanychovou. Jak komentuje její vztahy?

Agáta Hanychová a Jakub Prachař
Agáta Hanychová a Jakub Prachař
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová a Jakub Prachař

Agáta Hanychová a Jakub Prachař už téměř dva roky netvoří pár, stále ale mezi nimi panuje jisté negativní jiskření. Zatímco dvojnásobná maminka nedávno nazvala svého ex nevybíravým slovíčkem, herec si zase neodpustil rýpnutí do nekonečně dlouhého seznamu Agátiných milenců.

Agáta Hanychová s Jakubem Prachařem tvořili několik let spokojený pár, krátce po svatbě se ale začaly objevovat na obloze první mráčky. Tehdy si čerstvě vdaná paní Prachařová zaletěla na nákupy do Ameriky, později se ale ukázalo, že skutečným cílem její cesty měl být dům hokejisty Jiřího Tlustého.

„My nemáme krizi, ale Agáta mi lhala! Tvrdila mi, že byla v Americe za kamarádkou, lhala mi celou dobu,“ vyjádřil se tehdy k nevěře své ženy Jakub Prachař pro Blesk. Netrvalo dlouho a odhalil se další úlet Hanychové, tentokrát se nechala unést mladým fotografem Matějem Dereckem Hardem, který pak jejich poměr prozradil bulvárním novinářům, a byl z toho skandál.

Celá milostná aféra nakonec vygradovala tím, že Hanychová oznámila, že čeká se svým manželem dítě. Prachař tehdy váhal, zda je vůbec otcem nenarozeného miminka, nakonec se ale rozhodl dát vztahu ještě šanci. Narušená důvěra ale mezi manželi přetrvávala, a tak minulý rok vše vyústilo v rozvod.

Agáta Hanychová střídá vztahy po čtvrt roce

Od rozchodu s Jakubem Prachařem se Agáta Hanychová snaží zoufale potkat s novým panem Božským, zatím ale všechny její vztahy bez rozdílu vydržely tři měsíce a všechny scénáře se až vtipně opakují.

S předposledním milencem, osvaleným truhlářem Adamem Raiterem, plánovala Hanychová budoucnost, dokonce zaplatila karavan, ve kterém chtěla společně s dětmi objíždět Evropu. Po třech měsících ale bývalá modelka jako vždy oznámila rozchod.

Po Raiterovi Hanychová ještě prožila romantický víkend s Ladislavem Biseniusem, ten se ovšem snažila vehementně zapírat do té doby, než podnikatel poskytl jejich společné snímky bulváru. Po tomto trapasu vyhlašovala Agáta pauzu od chlapů, o pár týdnů později ale vyrazila s nejnovějším partnerem, takzvaným panem Mekáčem, na dovolenou. S příchodem šestého milence v řadě se Hanychová nevyhnula rýpavé poznámce od svého exmanžela.

„Dovolená v šesti je sen,“ narážel Prachař na karavan, počet Agátiných milenců, nebo obojí?

„Není to špatná parta. Dovolená v karavanu v šesti je sen,“ napsal Jakub Prachař k jedné z fotek z natáčení, které sdílel na svém Instagramu. I slepec by v tomto vzkazu našel podprahový text pro Agátu Hanychovou.

Dvojnásobná maminka totiž plánovala dovolenou v obytném voze s Raiterem a její aktuální milenec má číslo šest, bystřejším jedincům tak narážka na Hanychovou ihned došla.

Není to mimochodem poprvé, co se Prachař do své ex veřejně navezl. Krátce po jejich rozchodu například parodoval ve videu pořad Máma nad věcí, který Agáta v té době moderovala. Nevraživost mezi bývalými manželi evidentně stále nepřešla. Zda časem najdou společnou řeč, to ukážou až budoucí měsíce.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky