Na únorovém stání se projednávalo nové rozdělení střídavé péče a zdálo se, že Jakub Prachař a Agáta Hanychová se konečně domluví ohledně péče na jejich dceru Miu.

„Prachař chce s dcerou pochopitelně trávit více času. Aktuálně mají domluvenou střídavku tři a čtyři dny s tím, že se střídají každý druhý týden. On ale stojí o střídavou péči sedm ku sedmi,“ prozradil tehdy zdroj webu Expres.

Trojnásobná maminka pak informaci potvrdila a uvedla, že se s bývalým manželem chce na všem domluvit.

Nyní se ovšem v soudní síni rozebíralo téma, na kterém se Hanychová a Prachař rozhodně neshodují.

Tentokrát byl hlavním předmětem jednání Prachařův dlouhodobý nesouhlas se sdílením fotek a videí nezletilé holčičky na sociálních sítích.

K soudu ovšem dorazila pouze Hanychová v doprovodu své právničky. Známý herec za sebe poslal pouze obhájce.

Jednání trvalo zhruba půl hodiny a zatím se nikdo z účastníků nevyjádřil, tudíž nejsou dostupné žádné podrobnosti týkající se případného rozsudku, pokud byl vůbec vnesen.

V usnesení zveřejněném webem Expres ovšem stojí, že Prachař je stále silně proti tomu, aby jeho dcera byla pravidelně vystavována na Instagramu své matky.

„Otec svým návrhem brojí proti tomu, aby matka zveřejňovala fotografie a videa jejich nezletilé dcery na sociálních sítích, využívala nezletilou k propagaci služeb a produktů a vtahovala ji do mediálního světa a svých veřejných výstupů,“ píše se v dokumentu.

Boj vede s Prachařem i Soukupem

Naprosto stejný spor navíc vede influencerka se svým bývalým partnerem Jaromírem Soukupem, který si stejně jako Jakub Prachař nepřeje, aby Hanychová zveřejňovala fotky jejich dcery.

Pro influencerku je samozřejmě tento zákaz velice omezující, jelikož do svých reklamních spoluprací pravidelně zapojovala své děti.

Nejvíc pak Agátu vytočilo, když si dědeček malé Mii, David Prachař, umístil fotografii vnučky na Instagram.

„Tak já si Miu na Instagram dát nemůžu. Ať žijou české soudy,“ rozčilovala se influencerka.

Mezi dvěma soudy s Jakubem Prachařem stihla Agáta Hanychová ještě jeden s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem.

S ním má trojnásobná maminka vztahy na bodu mrazu a aktuálně se snaží rozprodat všechny dary, které od majitele TV Barrandov dostala.

Nejprve na svých sociálních sítích nabízela luxusní šperky a nyní se snaží prodat také vůz Kia Sorento, za který chce zinkasovat 1,1 milionu korun.

Související články