Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Prachař se jí směje: Hanychová a jejích posledních šest vážných vztahů

Jakub Prachař a Agáta Hanychová
Jakub Prachař a Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Jakub Prachař a Agáta Hanychová

Kdo zná Agátu Hanychovou, tak ví, že nevydrží být sama. Na sociálních sítích se sice tváří, že všechno zvládá, je matkou roku a tou nejlepší hospodyní, kuchařkou i zahradnicí, ale pravda je nejspíš někde jinde. Zřejmě neumí a nikdy nebude umět žít bez chlapa. Našla si tedy od rozchodu s Prachařem v pořadí šestého.

Sedm let žila Agáta Hanychová s Jakubem Prachařem, než přestal snášet její nevěry a rozešel se s ní. A že nebyla jedna, si asi nemusíte domýšlet. Nejprve mu modelka tvrdila, že jede za kamarádkou do Ameriky na nákupy, pravda byla ale úplně někde jinde. Z kámošky se vyklubal hokejista Jiří Tlustý, kterému dělala Hanychová pár dní společnost.

„My nemáme krizi, ale Agáta mi lhala! Tvrdila mi, že byla v Americe za kamarádkou, lhala mi celou dobu,“ vyjádřil se tehdy naštvaný Prachař pro Blesk

Následovaly týdny hádek, ale nakonec se pár usmířil, a dokonce počal dceru Miu. V tu dobu ale měla Agáta další nemanželský poměr, a to s fotografem Matějem Dereckem Hardem, který se do modelky zamiloval a doufal, že budou spolu. Agáta mu to prý vehementně tvrdila. Nakonec se i tento úlet provalil a Prachař zase odpustil, i když se ze začátku obával, zda je Mia vůbec jeho. Jenže poté, co se holčička, která jako by Jakubovi z oka vypadla, narodila, nemohlo být pochyb.

Podvody a nevěry Prachařovi zlomily srdce

Nakonec se ale pár stejně rozešel, a i když se to Hanychová, jak už je jejím zvykem, snažila opět slepit, Jakub tentokrát nepovolil a podal žádost o rozvod. Od té doby představuje Agáta svým dětem jednoho tatínka za druhým. 

Začalo to neznámým mladíkem jménem Václav, který byl moc hodný a Agátě by prý býval snesl i modré z nebe. Nechala ho ale s výmluvou, že potřebuje zlé chlapy. Další románek byl s realitním makléřem Zdeňkem Turkem, se kterým si užívala dovolenou na Bali, pak ji ale přestal bavit, takže na romantické fotky, kterými plnila Instagram, rychle zapomněla. Jeho místo zabral po pár týdnech fotograf Marek Niessner. Agáta si společně s ním zřídila instagramový profil a měla spoustu podnikatelských plánů. Ale ani tento vztah dlouho nevydržel.

Následně přišel na řadu truhlář Adam Raiter, kvůli kterému si dokonce koupila obytné auto a plánovala, že až ho Adam zrekonstruuje, vyrazí spolu do světa. S tímto mužem ji dokonce bavily stejné věci, snowboard a hory tak byly na denním pořádku. Nakonec ani tento vztah nevydržel, a nejenže se Agáta nepříliš lichotivě vyjadřovala o jeho inteligenci, navíc ho obvinila z nevěry a vztah ukončila.

Zná i expartnera Týnuš Třešničkové

Sama ale klasicky zase dlouho nevydržela. Jak jinak si vysvětlit výlet do Alp s bývalým milencem Týnuš Třešničkové Ladislavem Biseniusem, který nemá úplně dobrou pověst. Dcera Veroniky Žilkové se tak snažila romantický víkend zapřít, jenže Ladislav se naštval a jejich společné fotografie poslal do médií. Tím měl u modelky utrum.

Posledním zářezem na pažbě je muž, kterému influencerka říkala tajemně Mekáč a opět se ho snažila „zazdít“ před médii. Nakonec se ale na dovolené v Itálii rozhodla, že je čas světu představit dalšího partnera. Tentokrát jde o Honzu Loskota, o kterém zatím nevíme, zda ve fastfoodu pracuje, nebo je jen jeho oblíbeným jídlem. Jistě se ale dozvíme víc, tedy pokud ho Agáta zase nepustí po dovolené k vodě.

Poznámku k počtu Agátiných milenců si neodpustil exmanžel Jakub Prachař. Na svůj Instagram před několika dny napsal vzkaz, který byl jasně mířený na Hanychovou.

„Neni to špatná parta. Dovolená v karavanu v šesti je sen,“ zněl výsměšný post pod fotkou, kterou Prachař sdílel. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky