Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Konec romantiky? Prachař a Sandeva narazili na drsný návrat do reality

Sara Sandeva a Jakub Prachař
Sara Sandeva a Jakub Prachař
Zdroj: Profimedia
Sara Sandeva a Jakub Prachař

Jakub Prachař a Sara Sandeva se nedávno vrátili z romantické dovolené, návrat domů ale pro ně nebyl jednoduchý. Tropický ráj vyměnily hrdličky za povinnosti všedních dní a čekala je nemilá srážka s realitou.

Jakub Prachař a Sara Sandeva spolu randí od minulého roku a donedávna jejich vztah působil idylicky. 

Novinářům se ale podařilo dvojici zachytit během ostré hádky a vypadalo to, že pár prochází krizí. Sandeva navíc po této události odletěla s rodinou do Mexika, zatímco Prachař zůstal doma, což vyvolalo další spekulace.

Nakonec se milenci vydali na usmiřovací dovolenou a herec se dokonce pochlubil společnou fotkou z pláže se svou o čtrnáct let mladší partnerkou.

Z pláže rovnou na jeviště

"Všechno je v pořádku. Jsem šťastná a zamilovaná," vyvrátila Sara Sandeva spekulace o krizi či rozchodu s Prachařem v pořadu Showtime. Herečka z romantické dovolené ihned vyrazila vstříc pracovním povinnostem, což byl pro ni pořádný šok.

"Z pláže rovnou na jeviště," pochlubila se svým sledujícím hvězda po návratu.

Dlouho se v České republice ale Sandeva neohřála a před pár dny odletěla do Paříže. Zda je v doprovodu svého partnera Jakuba Prachaře nebo na výlet do srdce Francie vyrazila sama, už neprozradila.

Sandeva je ve městě lásky

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky