Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Konec romantiky? Prachař a Sandeva narazili na drsný návrat do reality

Sara Sandeva a Jakub Prachař
Sara Sandeva a Jakub Prachař
Zdroj: Profimedia
Sara Sandeva a Jakub Prachař

Jakub Prachař a Sara Sandeva se nedávno vrátili z romantické dovolené, návrat domů ale pro ně nebyl jednoduchý. Tropický ráj vyměnily hrdličky za povinnosti všedních dní a čekala je nemilá srážka s realitou.

Jakub Prachař a Sara Sandeva spolu randí od minulého roku a donedávna jejich vztah působil idylicky. 

Novinářům se ale podařilo dvojici zachytit během ostré hádky a vypadalo to, že pár prochází krizí. Sandeva navíc po této události odletěla s rodinou do Mexika, zatímco Prachař zůstal doma, což vyvolalo další spekulace.

Nakonec se milenci vydali na usmiřovací dovolenou a herec se dokonce pochlubil společnou fotkou z pláže se svou o čtrnáct let mladší partnerkou.

Z pláže rovnou na jeviště

"Všechno je v pořádku. Jsem šťastná a zamilovaná," vyvrátila Sara Sandeva spekulace o krizi či rozchodu s Prachařem v pořadu Showtime. Herečka z romantické dovolené ihned vyrazila vstříc pracovním povinnostem, což byl pro ni pořádný šok.

"Z pláže rovnou na jeviště," pochlubila se svým sledujícím hvězda po návratu.

Dlouho se v České republice ale Sandeva neohřála a před pár dny odletěla do Paříže. Zda je v doprovodu svého partnera Jakuba Prachaře nebo na výlet do srdce Francie vyrazila sama, už neprozradila.

Sandeva je ve městě lásky

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky