Jak bydlí George Clooney: Bývalý starý mládenec dnes žije obklopen dětmi a psy

  Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Kdysi nepolapitelný George Clooney před pár lety roztál v náručí o sedmnáct let mladší rodačky z Bejrútu právničky Amal. Dočkal se konečně i dětí a to hned dvojčat Elly a Alexandra. George Clooney je pověstný tím, že si sice potrpí na luxus, zároveň se však chová vždy ohleduplně ke všem lidem okolo sebe. 

Vloni třeba cestujícím v letadle rozdával sluchátka, aby se tak omluvil za případný křik svých půlročních dětiček. „Ella je velmi hezká a půvabná, má krásné velké oči. Vypadá stejně jako Amal. Alexander váží o kilo a půl více než jeho sestra. Je to lump, malý tlusťoch.  Nejvtipnější je, že se směje nejhlasitěji ze všech lidí v místnosti,“ žertoval herec, aby světlil, proč dával lidem sluchátka své společnosti, na kterých bylo napsáno: "Předem se omlouvám". 

George má sice pohádkové bohatství a nebojí se kupovat si drahá auta a motorky. Vlastní dokonce i jachtu s heliportem a helikoptéru a dokonce i letadlo. Obléká se do těch nejkvalitnějších tkanin a své rodině dopřává všechno pohodlí, jaké si jen mohou přát. Ročně ale také mnoho miliónů věnuje na pomoc zvířatům. Není žádným tajemstvím, že měl doma téměř dvacet let prase Maxe. S ním trávil čas kdykoli mohl a byli z nich parťáci. Když Max v roce 2006 zemřel, George přerušil natáčení filmu a zůstal doma se svým smutkem po příteli. Ačkoli mnoho lidí se ptalo, zda si pořídí dalšího čuníka, odpověď byla zamítavá, místo toho mají s Amal čtyři psy zachráněné z útulků. 

Ostatně už jen tyto činy vypovídají o Georgově šlechetnosti a dobrotě. Mimo jiné má čtyři domy, v Anglii, v Los Angeles, v Malibu a v Itálii a podle mnoha dámských magazínů patří mezi desítku nejpřitažlivějších mužů planety. Podívejte se, jak tento kdysi nepolapitelný starý mládenec žije spokojený rodinný život. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek