Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak bydlí George Clooney: Bývalý starý mládenec dnes žije obklopen dětmi a psy

Zdroj: YouTube, Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Kdysi nepolapitelný George Clooney před pár lety roztál v náručí o sedmnáct let mladší rodačky z Bejrútu právničky Amal. Dočkal se konečně i dětí a to hned dvojčat Elly a Alexandra. George Clooney je pověstný tím, že si sice potrpí na luxus, zároveň se však chová vždy ohleduplně ke všem lidem okolo sebe. 

Vloni třeba cestujícím v letadle rozdával sluchátka, aby se tak omluvil za případný křik svých půlročních dětiček. „Ella je velmi hezká a půvabná, má krásné velké oči. Vypadá stejně jako Amal. Alexander váží o kilo a půl více než jeho sestra. Je to lump, malý tlusťoch.  Nejvtipnější je, že se směje nejhlasitěji ze všech lidí v místnosti,“ žertoval herec, aby světlil, proč dával lidem sluchátka své společnosti, na kterých bylo napsáno: "Předem se omlouvám". 

George má sice pohádkové bohatství a nebojí se kupovat si drahá auta a motorky. Vlastní dokonce i jachtu s heliportem a helikoptéru a dokonce i letadlo. Obléká se do těch nejkvalitnějších tkanin a své rodině dopřává všechno pohodlí, jaké si jen mohou přát. Ročně ale také mnoho miliónů věnuje na pomoc zvířatům. Není žádným tajemstvím, že měl doma téměř dvacet let prase Maxe. S ním trávil čas kdykoli mohl a byli z nich parťáci. Když Max v roce 2006 zemřel, George přerušil natáčení filmu a zůstal doma se svým smutkem po příteli. Ačkoli mnoho lidí se ptalo, zda si pořídí dalšího čuníka, odpověď byla zamítavá, místo toho mají s Amal čtyři psy zachráněné z útulků. 

Ostatně už jen tyto činy vypovídají o Georgově šlechetnosti a dobrotě. Mimo jiné má čtyři domy, v Anglii, v Los Angeles, v Malibu a v Itálii a podle mnoha dámských magazínů patří mezi desítku nejpřitažlivějších mužů planety. Podívejte se, jak tento kdysi nepolapitelný starý mládenec žije spokojený rodinný život. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky