Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak vypadali slavní, když maturovali? Zřejmě většinu vůbec nepoznáte!

Maturitní fota celebrit
Maturitní fota celebrit
Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Maturity jsou v tuzemsku v plném proudu, a tak nás napadlo se podívat na celebrity, jak ony vypadaly v době studií. Bez mučení přiznáváme, že občas bylo šokující zjistit, jak moc se některé od té doby změnily.

Například takový George Clooney rozhodně na střední škole nebyl lamač dívčích srdcí, maminka ho stříhala doslova podle hrnce a dioptrické brýle mu vůbec neslušely. Nebo třeba Eminem! Před dvaceti lety byl takové usměvavé neviňátko, kterému se o drsném rapu ani nesnilo. V galerii najdete také všechny představitele seriálu Přátelé a vidět třeba Davida Schwimmera alias Rosse s hárem "na Jágra" je zážitek! Zajímavé je, že třeba Denzel Washington se nezměnil skoro vůbec a naopak Madonna vypadá s šedesátkou na krku pomalu lépe, než když byla teenager.  

V Americe má fotografování do studentských ročenek velkou tradici. Studenti ho berou vážně a podle toho se na fotografování také připravují, což je patrné i z galerie. U nás se v posledních letech rozmohlo pojímat fotografie na maturitních tablech tak trochu s humorem pro Čechy vlastním. Ve výlohách obchodů se tak můžeme setkat se zombíky, miminky, nudisty nebo třeba fotbalovým mužstvem či pohádkovými bytostmi… A co vy? Jak vypadalo vaše maturitní tablo?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU