Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak to vypadá, když známé krásky přeberou? Není to hezké, jako u žádné ženy

Když známé krásky přeberou...
Když známé krásky přeberou...
Zdroj: youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (24)

Každý občas potřebujeme upustit ventil a někdo k tomu holt potřebujeme nějakou tu skleničku alkoholu. Ovšem, i v takovém případě je dobré počítat s následky a to zvlášť v případě, že jste celebrita v obležení fotografů. Těm totiž neunikne vůbec nic.

Lidské tělo je schopno odbourávat alkohol dle individuálních měřítek, které záleží na hmotnosti, pohlaví, zdravotním stavu, stupni únavy a dalších faktorech. Doba, za kterou se z těla odbourá alkohol uvolněný po konzumaci piva se dá jen nepřesně odhadovat. Obecně platí zásada, že čím je člověk obéznější, tím pomaleji se alkohol z jeho těla odbourává. Orientačně se občas uvádí čas okolo 2 hodin a 10 minut pro 80 kg vážícího muže u 10° piva a 3 hodiny a 50 minut u ženy o hmotnosti 60 kg. Pro 12° pivo se pak uvádí při stejných fyziologických parametrech doba 2 hodiny a 50 minut respektive 4 hodiny a 30 minut.[10] Jedním ze základních faktorů schopnosti odbourávat alkohol je enzym ADH – alkoholdehydrogenáza. Tento enzym však některým národům úplně chybí (eskymáci, indiáni, některé asijské národy).

Podívejte se do naší galerie, najdete v ní celebrity opilé až tak, že nebylo možné k odchodu z klubu nebo baru použít vlastní nohy. A jsme si jistí, že vás skutečnost, že se v našem výčtu objevily i ženy, do kterých byste to neřekli, bude šokovat!

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky