Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak šel ČAS S JOHNNY DEPPEM: Z drzého SEXY FLOUTKA se stal VYŽILÝ POŽITKÁŘ

Johnny Depp
Johnny Depp
Zdroj: profimedia.cz a youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (60)

Kdo je Johnny Depp? Většina lidí ho zná jako hereckou star z kasovního trháku Piráti z Karibiku. Johnny byl ale už dávno předtím hvězdou v bizarních filmech Tima Burtona a herectví se v nich pořádně užíval. Asi stejně jako mládí, kdy přičichnul k drogám a alkoholu. Jak ale dopadl a vypadá dnes? Podívejte se do galerie, kde najdete jeho snímky od devíti let po současnost.

Celým jménem je John Christopher Depp II a narodil se 9. června 1963 v Owensboro ve státě Kentucky. Byl nejmladším ze čtyř sourozenců, otec byl inženýr a matka v domácnosti. Na střední školu chodil na Floridě a v té době se začal věnovat muzice. Jeho velkými koníčky byla hra na kytaru v kapele, ale bohužel i drogy a krádeže. Pak se ale díky první manželce Lori Anne Allison dostal k filmu a jeho kariéru už nemohlo nic zastavit.

V osobním životě se mu moc nedaří, byl několikrát ženatý, s dlouholetou přítelkyní Vanessou Paradis má dvě děti - Lily-Rose Melody (* 27. května 1999) a Johna Christophera - říká mu Jack (* 9. 4. 2002), ale do roku 2017 vstoupil opět sám.

Mrkněte do galerie, kam jsme posbírali fotografie z jeho dětství až po současnost. A že je na co koukat! Když totiž s herectvím začínal, tak mu to fakt hodně seklo. Škoda, že nyní už vypadá trochu vyžile.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky