Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Milionář, porotce SuperStar i vzorný manžel: Pavol Habera slaví 60. narozeniny

Daniela Peštová a Pavol Habera
Daniela Peštová a Pavol Habera
Zdroj: Profimedia
Daniela Peštová a Pavol Habera

Manžel topmodelky Daniely Peštové, známý slovenský zpěvák a majitel nejotřesnějších šortek na světě, Pavol Habera, není rozhodně žádný chudák. Na veřejnost se dostaly informace, kolik porotce SuperStar a umělec inkasuje. Kromě toho, že je úspěšný ve své profesi, je i milujícím otcem a oporou celé rodiny. Dnes slaví 60. narozeniny. 

O tom, že si porotce SuperStar a zpěvák Pavol Habera žije na vysoké noze, se všeobecně ví. Stačí totiž, když se občas dostanou na sociální sítě fotografie z domácnosti, jež sdílí s topmodelkou Danielou Peštovou. Z nich přímo čiší, že se pár našel v luxusu.

Habera začal porotcovat v SuperStar roku 2004

Habera působí jako porotce v SuperStar od roku 2004. Na své si přišel i v posledním ročníku, který se vysílal, když téměř všichni umělci trpěli kvůli době koronavirové. Ne ale Habera. Ten za porotcovské křeslo inkasoval podle Nového Času neuvěřitelných 180 000 eur, což v přepočtu činí 4 795 200 Kč. Když tedy ostatní krachovali a neměli pomalu co jíst, zpěvákova firma kvetla. Vykazovala nárůst tržeb až o 158 %. Podle Blesku šlo až o půl milionu eur. V čistém pak zisk byl až 133 969 eur neboli 3 568 934 Kč.

Zpěvákovi se tedy daří bez ohledu na covid. Možná došlo k nějakým ztrátám, protože nemohl koncertovat se svou kapelou Team, ale vzhledem k jeho příjmům je možné, že si toho ani nevšiml. Ani jeho partnerka nemá hluboko do kapsy. Za svou kariéru topmodelky si také vydělala slušnou částku, tudíž by manžela jistě podpořila, kdyby krize dolehla i na něj.

Finanční nouzí zpěvák rozhodně netrpí

Habera většinu svých zisků investuje do nemovitostí. Kromě domů a bytů u nás i na Slovensku vlastní rodina luxusní vilu na Floridě, za kterou otec rodiny zaplatil 355 tisíc dolarů, což je přes 8,35 milionu korun. Šlo o novostavbu a cenu z roku 2017. Nesmí se ale zapomenout, že dům je na golfovém hřišti a jeho údržba a náklady na provoz vyjdou ročně na půl miliónu korun.

O levnou záležitost tedy rozhodně nejde. Palo se bude muset pěkně otáčet, aby vše zvládal splácet, a můžeme si být také jisti, že pokud bude další ročník pěvecké soutěže SuperStar, Habera jistě zase v porotě zasedne. 

Dnes slaví Pavol Habera 60. narozeniny

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky