Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Seriál Jak jsem poznal vaši matku: Jaké jsou osudy hlavních hrdinů nyní

Jak jsem poznal vaši matku - kdo získal Tedovo srdce?
Jak jsem poznal vaši matku - kdo získal Tedovo srdce?
Zdroj: Profimedia
Jak jsem poznal vaši matku - kdo získal Tedovo srdce?

Seriál Jak jsem poznal vaši matku měl premiéru na CBS v září 2005 a skončil v březnu 2014 po devíti letech. Herci prožili se svými postavami spoustu bláznivých momentů a dostali se do svízelných situací. Jak se změnili? 

Josh Radnor (45)

Děj začíná vyprávěním Teda Mosbyho, který se rozhodl děti unudit nekonečnou historkou o seznámení s jejich matkou. Vrací se o pětadvacet let zpátky. V seriálu hrál zmateného, nesmělého a zároveň věčně odhodlaného architekta. Pro herce byla role Teda přelomová, objevil se sice na Broadwayi, ale slávy, kterou získal díky seriálu HIMYM, nedosáhl. Podařilo se mu prosadit s hudebním duem Radnor and Lee a indie folkem. 

Jason Segel (40)

Jason Segel hrál v seriálu Tedova nejlepšího přítele Marshalla Eriksena - právník, hromotluk, romantik. Milovník Disneylandu, pianista a basketbalový hráč musel projít bezvýznamnými rolemi, ale dotáhl si to až k filmu Zkažená účas s Cameron Diaz (47) a mnoha úspěchům na poli dabingu. V animovaném snímku Já, padouch propůjčil hlas padouchovi jménem Vector. 

Cobie Smulders (38)

Robin Scherbatsky je její nejvýraznější rolí. Jako novinářka byla jednou z Tedových múz a adeptek na neznámou matku jeho dětí. Ve skutečnosti má sedm sourozenců a celé dětství se toužila stát lékařkou nebo bioložkou. Překonala rakovinu vaječníků, vdala se za hereckého kolegu Tarana Kiliama a má s ním dvě děti. Slávu přiživila rolí Marie Hill ve filmech Avengers. 

Neil Patrick Harris (47)

Role krále obleků, samozvaného svůdníka a nejfotogeničtějšího muže na světě Barneyho Stinsona mu sedla jako ulitá. Rodiče jeho snu o herecké kariéře nefandili, ale už v roce 1988 se jako patnáctiletý objevil před kamerou vedle Whoopi Goldberg a získal nominaci na Zlatý globus. Největší slávy dosáhl díky seriálu Jak jsem poznal vaši matku, získal hvězdu na chodníku slávy a dotáhl to až k moderování slavnostního předávání cen Emmy a Tony a Oscarů. V roce 2006 vystoupil s veřejným comming-outem, přiznal vztah s kolegou Davidem Burtkou (45) a o čtyři roky později jim náhradní matka porodila dvojčata - Gideona Scotta a Harper Grace. 

Alyson Hannigan (46)

Jako Lily Aldrin hrála v seriálu učitelku a manželka Marhalla Eriksena (Jason Segel). Před kamerou se objevovala od svých čtyř let a natočila spoustu reklam. Zlom přišel s rolí Willow Rosenberg v seriálu Buffy, přemožitelka upírů a s filmem Prci, prci, prcičky. Poloviční židovka si v roce 2003 vzala Alexise Denisofa (54) a mají spolu dvě děti - Satyanu Marii a Keevu Jane. 

Cristin Milioti (34)

Cristin Milioti má na svém kontě cenu Grammy, roli první Berlfortovy ženy z filmu Vlk z Wall Street a tajemnou postavu se žlutým deštníkem ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku. S ní se Ted oženil. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky