Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak by vypadala nevěsta Meghan, kdyby se řídila současnými trendy? Úplně jinak!

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (18)

Krásná Meghan Markle sází na jednoduchost při výběru oblečení, při úpravě účesy a i ve volbě make-upu a nejinak tomu bylo i v její den D. Make-upu měla minimum a dokonce se ani nesnažila zamaskovat nedokonalosti své pleti. Podívejte se, jak by vypadala, kdyby se řídila současnými trendy v líčení! Rozdíl mezi fotografií ze svatby a upravenou fotografií vás bude šokovat!

Základem svatebního líčení je, že musí vydržet perfektní po celý den a musí vypadat dobře na fotografiích. Fotky jsou většinou jediná vzpomínka na velký den, tudíž by se i líčení tomu mělo podřídit. Svatební make-up artistky proto radí ve svatební den trochu přidat v intenzitě líčení. Nebát se vystínování oka výraznější barvou, umělých řas, rozjasnění, konturování tváře…

Co ale platí pro normální smrtelnice, zřejmě neplatí pro členky královské rodiny. Meghan byla nalíčena velmi jemně, v podstatě by se dalo říci, že byla téměř nenalíčena. Vsadila zkrátka na své osobní kouzlo a na to, že její tvář je dostatečně výrazná i bez nánosu make-upu. Co na to říkáte? Líbil se vám její vzhled? Zvolily byste na svou svatbu podobně “nahý look“? V galerii najdete také ukázky svatebního líčení, kterak si jej představují odbornice na make-up.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky