Byznysmen je veřejnosti známý hlavně kvůli kauzám, které zasahovaly do nejvyšších míst. Například v lednu 2017 byl za vyzrazení utajované zprávy Bezpečnostní informační služby nepravomocně odsouzen spolu s Janou Nečasovou k devítiměsíčnímu podmíněnému trestu. Po odvolání oba aktéry obžaloba zprostila viny.

Milovník života

V posledních letech se Rittig objevuje na akcích po boku svého blízkého kamaráda Karlose Vémoly. Skoro to vypadá, jako by tato dvojice byla nerozlučná. Podnikatel nikdy nechybí na zápasech MMA zápasníka, dokonce mu byl za svědka na svatbě. Vémolu a Rittiga pojí i podobný vkus na oblečení. Oba dva holdují výrazným outfitům, které pochází z dílny prestižních luxusních značek.

Fanouškům se na svém Instagramu nyní Rittig pochlubil, jak umí žít. Z dovolené sdílí zážitky plné luxusu. S manželkou Lenkou dokonce vyrazili na snídani k Diorovi. „Není krásnější snídaně než u Diora. Samotná rezervace není snadná, pokaždé je plno, personál nepatří k nejbystřejším a stolečky jsou malé. Ale pro tu atmosféru a pohled okolo si tam jde každý,“ pochlubil se svým příznivcům.

Na dovolenou vyrazila rodinka Rittigových jak jinak, než soukromým tryskáčem. Po příletu se přesunuli na luxusní katamaránu Lagoon 55 2023.

Luxus jako životní styl

Rittig je na drahé oblečení a doplňky zvyklý už nějaký ten čas. Před lety vlastnil obchody v Pařížské ulici, které následně prodal Michaele Macháčové. „Za šest prodejen byly nabídky kolem 180 až 200 milionů korun, Rittig ale dal najevo, že by se spokojil i se sto padesáti miliony,“ popsal pro Aktuálně v roce 2012 jeden z obchodníků v Pařížské ulici.

Láska k prestižní ulici plné drahých butiků mu zůstala. Například do obchodu Tamary Kotvalové, kde se prodávají luxusní hodinky chodí pražský podnikatel nakupovat privátně. "Muselo být zavřeno tak devadesát minut, ale v krámě paní Kotvalové, která se v novinách od těchto lidí neustále snaží distancovat, bych čekal, že podobné zákazníky obslouží někde v diskrétním prostoru pro skutečně VIP zákazníky," prozradil zdroj pro eXtra.cz.

Související články