Iveta Vítová a Jaroslav Vít působili jako dokonalý pár, proto jejich náhlý rozchod všechny zaskočil. Důvodem rozpadu manželství má být nevěra ze strany podnikatele, který se dle informací webu ahaonline.cz zakoukal do Dominiky, dcery herce Vladimíra Kratiny.

Vítová se tak ze dne na den stala svobodnou matkou a na dvě malé děti skončila úplně sama. Že není situace u moderátorky zrovna ideální, dokazují i její poslední statusy na Instagramu.

"Holky, ženy, maminky, budu se brzy stěhovat a mám nějaké věci na miminko, které už nebudu potřebovat. A co si budeme povídat, každá kačka se teď hodí, takže tímto prosím všechny komentáře, že bych to měla darovat, za nežádoucí," naznačila Iveta, že nyní otáčí každou korunu.

Zhluboka dýchat

"Nohy nahoru a zhluboka dýchat. A některé věci pořádně rozdýchat," napsala před pár dny Iveta Vítová k fotce z procházky, kam vyrazila s jedenáctiměsíčním synem Matyášem.

Moderátorka působí velice smutným dojmem a sama připouští, že rozdýchat celou situaci rozhodně není záležitost na pár dní.

"Co tě nezabije, to tě posílí... Říkají. Už jsem silná jako slon," dodala Iveta, která se po přestěhování ze společného domu těší na nové začátky.

"Těším se na nové zážitky, výzvy, ale i pády. To vše k životu patří. Nevím, co pro mě osud připravil, ale jedno vím jistě - vždycky jsem tu byla a vždycky budu pro své děti," uzavřela.

Po rozchodu s manželem se Vítová věnuje hlavně dětem

Související články