Moderátorka Iveta Vítová Lutovská si tento rok vybrala nepříjemné události nejspíš na několik let dopředu. Po rozvodu s podnikatelem a otcem svých dvou dětí Jaroslavem Vítem si opět sáhla na dno.

"Strašná noc. Za posledních čtrnáct dní už podruhé zloději. Místo spaní hlídkuju u okna a ráno mě vytáhne z postele malý nespavec… podle mě do Vánoc nevydržím," postěžovala si modelka na Instagramu.

Dvojnásobná maminka pak chtěla dětem i sobě zpříjemnit den návštěvou zábavního parku. Místo radosti z rodinného výletu musela Vítová řešit další starosti, jelikož se jí cestou podařilo nabourat.

Všichni jsme v pořádku

"A to jsem si myslela, že všechno špatný musím mít už za sebou," napsala Iveta Vítová ke snímku z místa bouračky, kde už byla na policie a událost vyšetřovala.

"Všichni jsme v pořádku, šlo o běžný ťukanec, ovšem ty věci kolem pojišťovny a náhradního auta, atd..." uklidnila Vítová své sledující. Zároveň ale přiznala, že jí v poslední době skutečně všechno lidově řečeno padá na hlavu.

"Do toho další řešení s pojišťovnou kvůli spadlé digestoři a v neposlední řadě se v naší lokalitě neustále vykrádají garáže. No a pak je tu ještě soud, rozvod, právníci, dohady… na jednoho je toho už dost, řekla bych. Tímto prosím rok 2023, aby byl klidný a bez větších nervů," dodala modelka, která se i přes události poslední doby snaží zachovat pozitivní myšlenky a nepropadat zoufalství.

Iveta Vítová to nemá v životě jednoduché

Související články