Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Iveta Lutovská žije svatbou

Iveta Lutovská žije svatbou
Iveta Lutovská žije svatbou
Zdroj: Story

Nevěsta Lutovská prozradila, jaké má plány ohledně těhotenství...

Modelka a Česká Miss 2009 IVETA LUTOVSKÁ (27) žije svatbou, kterou plánuje se svým přítelem. Prý na ní bude dobrá stovka hostů. Také shání nový byt a k tomu má před sebou státnice. "Jsou to hezké starosti, když tedy pominu ty státnice," říká Iveta.

  Iveta Lutovská, Eliška Bučková, Martina Pártlová, Patrik Hezucký Iveta Lutovská, Eliška Bučková, Martina Pártlová, Patrik Hezucký Zdroj: Story


Spolu s kolegy Patrikem Hezuckým, Eliškou Bučkovou, Martinou Pártlovou a Noidem ve zdravotnickém zařízení QMI, kde si vyzkoušela na vlastní kůži třeba neinvazivní metodu odběru krve. "Krev vidět nemusím, tuto možnost tedy vítám. Z tohoto způsobu rozboru krve se prý dá zjistit hodně věcí, kromě krevního obrazu třeba to, jestli je jaterní a žlučníkový systém v pořádku nebo jestli funguje průtok krve srdcem nebo mozkem tak, jak je pro zdraví třeba. Hodí se mi samozřejmě zjistit, jak jsem na tom se zdravotním stavem už třeba proto, že chci být jednou maminkou. A jestli budu před otěhotněním očišťovat organismus a vysazovat antikoncepci a podobně? Bavila jsem se na tohle téma s holkama a každá má na to jiný názor. Je to podle doktora, jakého mají, a podle toho, co on jim radí. A každý radí něco jiného. Všeobecně se ví, že by se měla antikoncepce vysadit. Někdo říká, že půl roku předem, jiný zase, že stačí tři měsíce. Určitě ji nějakým způsobem vysadím pár měsíců dopředu, ale kolik, to opravdu nevím. Ještě mám pár platíček, antikoncepci mám vždycky na půl roku dopředu, takže do svatby určitě nic vysazovat nebudu," uzavírá se smíchem Lutovská.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky