Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zdeněk Macura: Počítám s variantou, že Iveta Bartošová někde žije

Iveta Bartošová
Iveta Bartošová
Zdroj: Profimedia.cz
Iveta Bartošová

Je to již sedm let, co se Iveta Bartošová rozhodla ukončit svůj život skokem pod vlak. Podle Zdeňka Macury, který měl ke zpěvačce blízko, by ale prý mohla být stále naživu.

Iveta Bartošová bojovala poslední roky svého života se silnou závislostí na lécích a alkoholu. Zpěvačka se sice několikrát snažila své démony porazit, příliš úspěšná ale nebyla.

Kolem Bartošové se vždy točili muži. Zpěvačka působila křehce, a tak se na ni lepili různí samozvaní spasitelé, kteří jí údajně chtěli pomoct odejít od posledního manžela Josefa Rychtáře.

Kromě Petra Veselého, kterého nejspíš znáte jako „nápadníka Dominiky Gottové“, se o záchranu Bartošové pokoušel také Zdeněk Macura. Ten se neváhal kvůli hvězdě mnohokrát poprat s Rychtářem a kauza jeho únosu Bartošové do Itálie rezonuje dodnes.

Zdeněk Macura svých rozhodnutí lituje, foto z pláže by dnes nezveřejnil

Fotka bezvládné Ivety Bartošové, ležící na pláži s plavkami naruby, oběhla v roce 2013 celou republiku. Dnes se Zdeněk Macura na celou situaci dívá s odstupem také trochu jinak.

„Byla to chyba. Zastrašovali mě tím, že se bojí o Ivetu. To bylo jediné, co jsem mohl vymyslet, aby to nějak vypadalo, ale ona nebyla v dobrém stavu. Když jsem zjistil, co ta fotka způsobila, litoval jsem toho,“ prozradil webu Extra.cz.

Se smrtí Bartošové se její nápadník prý nesmířil ani po sedmi letech, a dokonce zpochybňuje, zda skutečně spáchala sebevraždu, jak bylo prezentováno v médiích.

Nahrála Bartošová vlastní smrt? Macura přináší divoké teorie

Ačkoliv veřejnost vnímá Zdeňka Macuru spíše jako šíleného fanouška Ivety Bartošové, on sám tvrdí, že s ní jeden čas tvořil pár!

„Moje smůla byla, že byla známá zpěvačka. Moje duše s ní harmonizovala. Kdyby ale nepřišel Rychtář, byl by to někdo jiný. Ona bohužel přitahovala tento typ lidí. Nějakou dobu jsem s ní bydlel v její vile. Další její problém byl alkoholismus. V té době jsem o tom vůbec nic nevěděl. Dneska vím, že ta léčebna je potřeba,“ říká pro výše uvedený zdroj Macura.

„Na Ivetu vzpomínám v srdci, na hřbitov ani ke kolejím nechodím. Počítám s variantou, že pořád někde žije. Někdy se stává, že oběť domácího násilí zmizí a vymyslí se, že je mrtvá. Není to vyloučené,“ šokuje ochránce týraných žen svou teorií. 

Vztah Macury a Bartošové prý narušil někdo, kdo měl Ivetu zastrašovat. „My jsme mezi sebou žádné problémy neměli. Přišel někdo zvenku a mluvil nějaké nesmysly. Pak se mezi nás začali plést a zastrašovat ji. Nevím, co se tehdy přesně stalo,“ uzavřel.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky