Ivana Bartošová žije už od devadesátých let v zahraničí a proto je její přítomnost na pódiu pro české fanoušky spíše vzácností.

Na vzpomínkovém koncertu pro Ivetu Bartošovou zazpívala její sestra jako první skladbu Tisíc obyčejných věcí, se kterou národem milovaná Iveta před mnoha lety soutěžila v Mladé písni v Jihlavě.

V druhé polovině vystoupila Ivana s moderátorem Vladimírem Hronem a střihli si společně duet S láskou. Finále večera pak zakončila třetí písní Noc je království, což byl poslední singl Ivety Bartošové. "Autorem je Pavel Vaculík, který napsal i její první hit Knoflíky lásky. Kruh se uzavírá," připomnělo dvojče zesnulé hvězdy.

Ivetka vás všechny vidí

"Děkuju, že jste tady, Ivetka vás všechny vidí a raduje se," řekla Ivana Bartošová webu idnes.cz.

Ačkoliv se sestra Ivety Bartošové zpěvu dlouhé roky nevěnuje, její vystoupení ocenili diváci obrovským potleskem, což ji dojalo k slzám. Ivana se během večera předvedla v několika modelech a pokaždé jí to neuvěřitelně slušelo.

Na vzpomínkovém večírku vystoupila kromě Ivany celá řada hvězd, například Leona Machálková, Bohuš Matuš, Anička Slováčková, Felix Slováček, Jan Bendig a další. Veliké finále celé akce byl oblíbený hit Hej, pane diskžokej, který roztančil celou Lucernu, kde se akce konala.

Na pódiu se ukázala po delší době kromě Ivany Bartošové také Šárka Vaňková