Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Seriál Iveta: Vodochodský v roli Petra Sepéšiho boduje, překvapil i syna zpěváka

Petr Sepéši v novém seriálu o Ivetě Bartošové
Petr Sepéši v novém seriálu o Ivetě Bartošové
Zdroj: TV Nova
Petr Sepéši v novém seriálu o Ivetě Bartošové

Televize Nova před několika dny oznámila, že v průběhu příštího roku na své platformě Voyo uvede třídílnou minisérii o zpěvačce Ivetě Bartošové. Seriál se zaměří hlavně na její kariérní začátky a románek se zpěvákem Petrem Sepéšim. Toho ztvární herec Vojtěch Vodochodský a nutno říct, že se do role vizuálně hodí více než skvěle. Z proměny byl překvapený i sám syn Sepéšiho Petr Belhocine. 

Život Ivety Bartošové mnohé fascinuje i několik let po její smrti. I možná proto se televize Nova rozhodla natočit třídílný seriál, který poodhalí její kariérní začátky a ukáže časy, kdy se mladá a talentovaná dívka pomalu měnila v princeznu české pop music. Součástí toho byla i její velká láska ke svému kolegovi, zpěvákovi Petru Sepéšim, která skončila tragicky. I tato skutečnost bude do příběhu zakomponována. 

Ivetu Bartošovou v seriálu s názvem Iveta ztvární herečka Anna Fialová, Petru Sepéšimu vdechne život Vojtěch Vodochodský. Tvůrcům se podařilo herce stylizovat do jejich rolí natolik povedeně, že jejich proměna skoro bere dech. Zvláště pak v případě Vojtěcha Vodochodského. Ten je totiž dle prvních fotografií v seriálu od skutečného Petra Sepéšiho takřka k nerozeznání. 

Proměnu chválil i syn

Aby bylo možné začít seriál vůbec natáčet, potřebovali tvůrci pochopitelně souhlas pozůstalých. A to nejen ze strany Ivety Bartošové, ale i dalších postav, které se v minisérii objeví. „O tom seriálu vím. Dokonce jsem podepisoval s Novou smlouvu, požehnal jsem jim to. Byl za to i nějaký jednorázový honorář, všimné. Není to nic extra, ale ani jsem za to nic nečekal. Ale vím, že smlouvu podepisoval i strejda Honza,” nechal se pro eXtra.cz slyšet syn Petra Sepéšiho Petr Balhucine, který si prohlédl i první fotografie z nově vznikajícího seriálu a porovnal podobu svého tatínka s hercem Vojtěchem Vodochodským. 

„Je to dobré. Pěkně to udělali, až mě překvapilo, jaká je tam podoba,” chválil práci maskérů a kostymérů, která se podle všeho opravdu vydařila. 

Maminka Ivety byla v šoku

Smlouvu museli ze strany Ivety Bartošové podepsat i její matka a syn Artur. A překvapivě to byl právě on, kdo měl o projekt velký zájem a svou babičku k podpisu smlouvy možná přemluvil. „Přijel nám to do Frenštátu říct vnuk Artur s tím, zda souhlasíme. Přivezl i podepsat papíry – souhlas s natáčením. Je to jeho vůle, snad to bude pro něho dobré… A já na to kývla,” prozradila maminka Ivety Svatava Blesku, která byla ovšem zprvu poněkud v šoku. 

Seriál Iveta se v současné době natáčí a k vidění by měl být exkluzivně na platformě Voyo v průběhu roku 2022. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky