Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak šel čas s Ivetou Bartošovou ve fotografiích: Od křehké dívky po hořký konec

Iveta Bartošová a Karel Gott
Iveta Bartošová a Karel Gott
Zdroj: Profimedia
Iveta Bartošová a Karel Gott

Iveta Bartošová by letos oslavila 54. narozeniny a koncem dubna uplyne šest let od její sebevraždy. Pojďte si ale připomenout šťastné momenty v životě zpěvačky, která neměla štěstí na lásku...

Iveta Bartošová byla beze sporu jednou z největších hvězd své doby a úspěch si udržela několik dekád. Zažila ale spoustu pádů na dno, které ji přivedly až na smutný konec její cesty.

Zpěvačka dokázala za svou kariéru mnohokrát kompletně změnit image a povstát z popela jako fénix, nakonec ale vždy propadala svým démonům. Bartošová trpěla depresemi a silná antidepresiva kombinovala s alkoholem, což nebyla zrovna šťastná kombinace.

Než se ale dostala na všemi milovaná Ivetka na scestí, zažila obrovskou slávu a štěstí. Vždy věřila na lásku a snažila se najít partnera snů, možná i proto skončila hned několikrát u oltáře. Po krátké době se ale všechny vztahy problémové hvězdy rozpadaly. Velmi důležitým mužem byl pro Bartošovou Ladislav Štaidl, se kterým měla syna Arthura, ačkoliv on si děti nepřál (byl ženatý a měl již tři potomky). Po třinácti letech však Iveta zažádala o rozvod a mnoho jejich přátel tvrdí, že to byla největší chyba a její život šel pak z kopce...

Po rozvodu se vystřídalo po boku Ivety celkem devět mužů a zpěvačka údajně všechny vztahy kazila svou nesnesitelnou žárlivostí! V letech 2004–2006 randila Bartošová se Zdeňkem Podhůrským a nebylo to pro ni zrovna ideální. Pohůrský se současně vídal i se svou manželkou a Iveta utíkala od problému velkou konzumací alkoholu. Nakonec si podřezala žíly a život jí zachránila chůva Golda na poslední chvilku.

Po neúspěšném románku s Romanem Hankem, ve kterém se opět pokusila o sebevraždu, přišla další osudová známost, Jiří Pomeje. Pohádková svatba na zámku věštila velikou budoucnost, nakonec se ale manželé rozvedli po dvou letech kvůli neshodám. Překvapivě v tomto období se zpěvačka vyšvihla a získala po dlouhé době dokonce cenu Týtý. Ani Italský šlechtic Domenico Martucci nebyl posledním milencem Ivetky, opět se po krátké době rozešli.

Drsný podnikatel Josef Rychtář Bartošové dal svým vzhledem i temperamentní povahou jakýsi pocit bezpečí a ochrany. Rychtář se kvůli zpěvačce rozvedl, opět se ale nejednalo vůbec o šťastné soužití. Zdálo se, že podnikatel svou ženu má zcela v moci a navíc se na tváři Ivety objevovaly modřiny, sama ale nikdy nepotvrdila, že by ji manžel týral. Problémy s léky i alkoholem se zpěvačce zcela vymykaly kontrole, stejně jako její deprese a všichni mohli pouze zděšeně pozorovat, jako to s ní šlo z kopce.

Veškeré problémy nakonec vyřešila Ivetka velmi zoufale skokem pod vlak. Dodnes si lidé kladou otázky, zda tím chtěla něco naznačit, její první láska, Petr Sepéši totiž také zahynul na kolejích, u něj to však byla hrozivá nehoda...

Smrti, která je zahalená tajemstvím, však předcházelo i mnoho šťastných let, kdy se Bartošová radovala ze života a užívala si začátky svých lásek, pojďte si s námi právě tyto okamžiky připomenout. A zavzpomínat na hvězdu, jejíž příběh by vydal na několik knih.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky