Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Iveta Bartošová: Bývalá kamarádka na ni plive špínu

Zdroj: Profimedia.cz

Loni prožívala zpěvačka Iveta Bartošová nejšťastnější období svého života. Letos se na ni žene pohroma za pohromou. Za většinu z nich si může sama, k dalším jí „pomohli“ jiní. Teď si přisadila bývalá Arturova chůva Golda.

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska si řekněme jen pár slov k tomu, co se děje kolem Ivety Bartošové.

Blízcí celebrit

Každá celebrita má ve svém okolí člověka, který toho na ni hodně ví. Kamarád (ka), hospodyně, řidič… A je jen na tom dotyčném jak, s leckdy intimními informacemi, naloží. Tak třeba Olda Havránek, řidič Karla Gotta. Kolik novinářů už z něj tahalo nejrůznější informace na Mistra? A kolik z nich mu nabízelo peníze, když pustí něco zajímavého? Mraky, vždyť takový osobní řidič toho ví možná víc než vlastní manželka! Jenže, od pana Havránka se zatím nikdo nedozvěděl víc, než Mistr dovolil…

Z chůvy VIP

Iveta Bartošová, Artur, Golda

Ivetě Bartošové byla dlouhá léta nejblíž Arturova chůva Zlata Dvořáková. Všichni ji dokonce znají pod rodinnou přezdívkou Golda. I ona se samozřejmě dostala do centra zájmu novinářů a na Ivetu dlouho pěla jen chválu. „Iveta je pro mě rodina, vím, že je skvělá matka a svého syna miluje. Budu za ní vždy stát,“ říkala ještě před dvěma lety. Dneska je ale všechno jinak! Golda si zjevně nepadla do oka s Ivetiným manželem Jiřím Pomeje a z „velkého“ přátelství je doslova nenávist. Jak si jinak vysvětlit, že Golda píše o Ivetě knihu, ve které z ní dělá totálního magora. Jeden příklad za všechny: Iveta podle této knihy prý ze všech svých životních karambolů viní Lucii Bílou, která ji očarovala pomocí černé magie a voodoo :-O.

Zlaté peníze?

O tom, že Iveta Bartošová není psychicky vůbec v pořádku, už dneska nepochybuje snad nikdo. Ale vážně nevím, zda za zmíněnou knihu budou Goldu hřát vydělané peníze (a že to nebude málo!). Já bych se na jejím místě bála, že mě Iveta bude chodit v noci strašit z blázince, kam jsem jí svým „super“ dílem pomohla.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Potřebovala miss Bučková liposukci?

Eliška Bučková loni získala titul Česká Miss a je tedy jednou z nejkrásnějších dívek republiky. Se svým vzhledem ale zřejmě pořád není spokojená.…

Akční letáky