Půvabná blondýnka si neprochází lehkým obdobím. Kromě smrti maminky ji trápí zdravotní stav jejího manžela podnikatele Jareda Kushnera, ten svádí už několik let boj rakovinou štítné žlázy.

Nemocný manžel

Jared s nemocí bojuje už od doby, kdy dělal v Bílém domě poradce svému tchánovi Donaldovi. Tehdy podstoupil i první operaci. Zákeřná nemoc ovšem zcela neustoupila a udeřila znovu a tvrději. Rakovina propukla v plné síle krátce po smrti Ivany Trumpové. Na přelomu srpna a září podstoupil Kushner další operaci. Těžké období se snažila Ivanka nést velmi statečně, slzám se ovšem mnohdy neubránila ani na veřejnosti, kde ji zachytili fotografové. Vzhledem k zdravotnímu stavu manžela Ivanky nikdo neví, zda přiletí do České republiky s ní. Spekuluje se o tom, že by půvabnou blondýnku mohl doprovázet bratr Eric.

Návštěva prezidenta

Víkend si Ivanka ještě užila po boku rodiny, na svém Instagramu se pochlubila třináctým výročím vztahu s manželem Jaredem. Před odletem do České republiky stihla i setkání s kamarádkou Kim Kardashian. V České republice by měla mít program od čtvrtka. Ivanku nečekají ovšem žádné turistické atrakce, ihned se musí vrhnout na vyřizování dědictví. V pátek ji totiž čeká v odpoledních hodinách návštěva prezidenta Zemana, následně večer ve Vladislavském sále z jeho rukou převezme státní vyznamenání udělené in memoriam pro její maminku. Údajně by měla navštívit i rodné město matky Zlín.

Zdroj: Frekvence1

Související články