Bývaly časy, kdy Ivanka Trump svého otce Donalda Trumpa všude doprovázela a byla z nich takřka nerozlučná dvojka. Dokonce se od něj nechala zaměstnat coby jeho poradkyně, když byl ve funkci prezidenta USA. Když ale ve svém úřadu skončil a začal kolem sebe kopat na všechny strany, Ivanka od něj podle webu Vanity Fair dala ruce pryč.

Útok na Kapitol

Jedním z momentů, kdy se Ivanka otočila ke svému otci zády, byl útok na americký Kapitol. Tam vtrhli Trumpovi příznivci poté, co začal bez důkazů tvrdit, že byly poslední volby, jež vyhrál Joe Biden, podvodem a že měl ve skutečnosti zvítězit on. Ivanka se slovy svého otce nesouhlasila a od jeho tvrzení se distancovala.

A jejich vztahu nepomohla ani mnohočetná obvinění, která se na Trumpovu hlavu začala hrnout v posledních měsících. Mezi nimi se například objevilo i obvinění ze sexuálního obtěžování.

Zvláštní přání

Ivanka Trump se už dlouhou dobu s otcem nikde na veřejnosti neobjevuje. Skoro se až zdá, že s ním nechce být vůbec spojována. Při příležitosti jeho narozenin mu ale přesto veřejně na svém Instagramu popřála. I když je pravdou, že bylo ono přání poměrně zvláštní.

„Všechno nejlepší, tati. Jsi úžasný otec. Tvoje láska, energie a síla mě inspirují každý den. Přeji ti rok plný takového štěstí, jaké si zasloužíš,” napsala na sociální síti a k přání připojila několik společných fotek s otcem.

Mnohé ale zaujala hlavně poslední část příspěvku, ve které Ivanka otci přeje „takové štěstí, jaké si zaslouží”. Podle některých totiž nejde ani tak o přání jako spíše o varování. Manželka Donalda Trumpa Melania pak Donaldovi pro změnu veřejně nepopřála vůbec.

Související články