Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ivanka Devátá po mrtvici: Syn dostal infarkt, "Myslela jsem, že to nepřežiju!

Ivanka Devátá syn Marek
Ivanka Devátá syn Marek
Zdroj: Profimedia

Ivanka Devátá prožívá opravdu nemilé období. Nejen že sama bojuje se zdravím a po prodělané mrtvici ochrnula, brzy navíc přišla další rána, její starší syn Marek Hlavica dostal infarkt!

Ivanka Devátá nedávno prodělala mozkovou mrtvici. Herečka se ráno probudila a byla ochrnutá na půlku těla, vše se stalo v noci když spala!

"Večer jsem šla spát a ráno se už probudila ochrnutá. Mozkovou mrtvici jsem dostala v noci ve spánku. Naštěstí mluvím. S rukama hýbu, nohama jakžtakž, ale není to už ono, mrtvička se na mně podepsala" prozradila Devátá deníku iDnes.cz

Herečka si pak musela poležet měsíc v nemocnici, ze které už ji lékaři propustili do domácího ošetřování. Deváté po prodělané nemoci pomáhá nejen ošetřovatelka, ale i její dva synové. Staší Marek, jehož otcem je herec Miloš Hlavica, ale krátce po mrtvici své matky dostal infarkt!

Ivanka Devátá Ivanka Devátá Zdroj: Profimedia

Ivanka Devátá kromě vlastních zdravotních komplikací zažila i chvilky hrůzy, když její starší syn Marek krátce po její prodělané mozkové mrtvici dostal infarkt!

"Měla jsem pocit že to nepřežiju, ležel na Ikemu, naštěstí už je doma," řekla herečka deníku Blesk.cz.

Jelikož se prvorozený syn Deváté musí nyní šetřit, péči o herečku převzal hlavně její mladší potomek Adam, kterého má s Josefem Vinklářem. "Marek se o mě ale také vzorně stará. Mám o něho velký strach, tak na něho nechci moc nakládat. Třeba teď mě na kardiologii, kde mi dali holter (monitoring srdce pozn. redakce), vezl Adam. Ale kdoví, jestli... Nejsem v pohodě, co si budeme nalhávat," postěžovala si spisovatelka a herečka výše zmíněnému webu.

Jelikož se Devátá necítí dobře, rozhodla se dokonce slavit Vánoce úplně sama!

Ivanka Devátá Ivanka Devátá Zdroj: Profimedia

Kvůli zdravotním problémům a starostem o syna, se podle celebritního magazínu Lesk.cz, rozhodla Ivanka Devátá být na Vánoce úplně sama! Na rodinné oslavy prý nemá aktuálně náladu!

Že na tom herečka není psychicky zrovna nejlépe dokazují i její nedávná slova, kdy se nechala slyšet že neví, zda se dožije svých pětaosmdesátých narozenin, které má za necelý měsíc!

Doufejme tedy, že láska a péče synů brzy vrátí oblíbené herečce a spisovatelce úsměv na tvář, držíme palce!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU