Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Záhadný skon Ivany Trumpové: Policie zprvu nevyloučila ani možnost vraždy

Ivana Trump
Ivana Trump
Zdroj: Profimedia
Ivana Trump

Už to bude rok, co zemřela jedna z nejznámějších Češek Ivana Trumpová. Někdejší manželka Donalda Trumpa prožila záviděníhodný život plný luxusu, peněz, úspěchů a také radosti. O to smutnější byl jeho náhlý konec, který byl navíc plný spekulací a zpočátku i nejasností. 

Ivana Trumpová i po své smrti patří k nejúspěšnějším a nejobdivovanějším Češkám. Už od dětství tíhla ke sportu a stala se talentovanou lyžařkou. Pak se dostala do československého olympijského týmu a bylo jí dovoleno cestovat do zahraničí. A právě v zahraničí se jí zalíbilo natolik, že přemýšlela nad tím, jak do něj natrvalo utéct. Z rozumu se tedy provdala za rakouského lyžaře Alfreda Winkelmeiera, díky čemuž získala rakouský pas a otevřely se jí dveře do celého světa. Následně emigrovala do Kanady. 

Život s Trumpem

O několik let později se seznámila s Donaldem Trumpem a po pár letech vztahu se vzali. Narodily se jim tři děti a společně všichni žili jako šťastná rodina. Ivana ovšem nebyla jen matkou a manželkou, ale také velmi dobrou podnikatelkou. Svému manželovi byla velmi nápomocná a získané zkušenosti později aplikovala i ve svém vlastním byznysu. 

Po 15 letech manželství Ivany a Donalda za dramatických okolností skončilo. Navzdory tomu si k sobě ovšem dvojice po letech opět našla cestu a navzájem se považovali za velmi dobré přátele. 

Tragická smrt

Ivana Trumpová se těšila dobrému zdraví, a tak zpráva o její smrti, která přišla 14. července 2022, byla pro mnohé šokem. Podle webu Associated News bylo tělo Ivany Trumpové nalezeno poblíž schodiště v jejím luxusním newyorském domě, který se nachází na Manhattanu. Lékaři na místě konstatovali smrt. 

Poměrně dlouho se spekulovalo o tom, co se vlastně Ivaně Trumpové stalo. V jednu chvíli dokonce vyvstala otázka, zda za její smrtí nemůže stát někdo jiný a či případně nedošlo k její vraždě. To ale vyšetřovatelé rychle vyloučili. Stejně tak i další variantu, kterou byla srdeční příhoda. Nakonec se ukázalo, že Ivana Trumpová na schodech upadla a během pádu si přivodila fatální poranění. 

Zdroje: Blesk, eXtra

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky